Arras Wedding: Jak wybrać je i je wybrać? [Zdjęcia]

Arras Wedding: Jak wybrać je i je wybrać? arras dobra materialne symbolizować chłopcy będą dzielić podczas życie małżeńskie. Trzynaście monet reprezentujących dwanaście miesięcy w roku, a trzynasty jako symbol pomagać potrzebującym. Z wymianą Arras, przyszłość małżeństwo Użytkownik zobowiązuje się do owocnej wspólnego dobra w swojej pracy. Tradycja pochodzi z prawa rzymskiego. Jest to jeden z najczęściej pomijanych suplementów stron i niewiele o nich wiadomo. Dajemy Ci kilka wskazówek, aby wybrać je.

W arras są symbolem z dobrobyt w małżeństwie, tak, że coraz więcej pary decydują się na włączenie ich w uroczystość, chociaż jest to ślub cywilny. Istnieją pewne aspekty, które należy rozważyć przy wyborze Arras.

  • tradycja On mówi o trzynastu monet, bez podawania materiału. Jeśli chcemy być wierni nakazom zwyczaju, muszą być monety. Jednak często znaleźć małe reprodukcje medali i innych reprodukcji sprzedawanych jako Arras.
  • Chrzestna jest zazwyczaj odpowiedzialny za przekazanie tych monet do młodej pary, ale jest również powszechne, że to dziedzictwo, które przechodzi z ojca na syna.
  • Podczas ceremonii, osoby odpowiedzialne za prowadzenie Arras są dzieci.
  • W przypadku, gdy nie będzie tych, którzy, dobrym wyborem jest moneta z tarczy swoimi nazwiskami i datą uroczystości. To może być ładny pamięć wniosek, że można zawsze zachować.
  • Dla tradycjonalistów, w biżuteria istnieją powody już wybrane waluty i różnych materiałów. Te motywy są często anioły, gołębie lub biblijny fragment. W niektórych zakładach mają zwyczaj, aby dać zadatek gdy para kupiła tam dla swoich sojuszach ślubnych.
  • Jeśli chcesz inną, indywidualną ślub, wybrać kilka oryginalnych Arras. Jednym z pomysłów może być użycie euro lub peset różnych krajach. Można również zdecydować się na niektórych walutach obcych, które są dla Ciebie ważne na wycieczkę masz zrobić, ponieważ jeden z was jest z ...

Każda z tych opcji jest dobre dla Arras, ponieważ liczy się akcja wymiany i nie wymienili.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =


Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo عيون منتفخة