Najlepszy ślub żartuje do restauracji

Najlepszy ślub żartuje do restauracji. Jak o niektórych dobrych przyjaciół są małżeństwem i mają w gastarles myślących żart w restauracji? Z tych rzeczy musi zawsze mieć uważać, aby nie przesadzić, Więc te punkty pomysły.

Ślub z najlepszymi przyjaciółmi i myślisz oddania zabawna uwaga do świętowania, grając nowożeńcy żart z grupą przyjaciół. Porządku i może być zabawne i różne, ale uważaj, bo jeśli żart jest bardzo przesadzone lub trochę smak, może skończyć się psują najbardziej wyjątkowy dzień w swoim życiu pary. Więc zwrócić uwagę, ponieważ nie chcesz wpaść w jedną z tych błędów, które wszyscy zaproszeni na wesele powinny unikać, prawda?

Omacku ​​pana młodego lub panny młodej, i uznaje swoje partnerki w grupie przyjaciół. Można to zrobić przez perfumy, dotykając części ciała lub głaszcząc jej włosy. Aby urozmaicić grę, można umieścić niektóre bita śmietana w obszarze, gdzie będą grać Narzeczeni rozpoznać swojego partnera, lody pozostanie!

przemówienie

Jest to żart w sobie, ale sposobem „Wydobyć kolory” narzeczeni. Jeśli zostałeś poproszony o przemówienie w czasie tost, Można położyć odrobinę humoru opowiadać pewną intymność małżonków, o ile nie jest zbyt gorący lub coś Ci się nie podoba twojemu ojcu nie wiesz, co mamy na myśli, prawda? ma jedne anegdoty, zabawne wspomnienie, Poza się pośmiać, na pewno im się podoba.

samochód

Klasyczny samochód, który zajmie parę do robienia zdjęć po opuszczeniu kościoła lub ratusz, może stać się wszystko, żeby zobaczyć wyraz zaskoczenia, gdy umieścić albo mąż i żona. zmienić na traktor, ciężarówka, lub coś w tym stylu, ale tak, nie zapomnij potem przynieść prawdziwy samochód, czy nie odmawiają przyjechać na własny ślub.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − 63 =


Danacol laxatif Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo إيجابيات الصورة