Vera Wang suknie ślubne: Kolekcja 2017

2017 Kolekcja sukien ślubnych Vera Wang nadal zaskakuje w każdej z swoimi danymi, aby uzyskać niepowtarzalne kreacje i ideały popisywać się tak ważną jak dzień ślubu. Wzory z oryginalnych formach, z doskonałym połączeniem materiałów, kolorów i szczegółów dekoracyjnych, które czynią każdy model wyjątkowy.

W nowej kolekcji Vera Wang znajdziemy długie sukienki, krótkie sukienki i jako wielkiego bohatera, hafty. Ale na pewno, że obraz jest wart tysiąca słów, więc zapraszamy do odwiedzenia galerii, w której zostały wybrane niektóre z bardziej uroczy wzory.

Biała suknia haftowana

Vera Wang zawsze wykazywał preferencję dla form rzeźbiarskich i bardziej nowoczesnych wzorów, stając się jednym z jego tożsamości. A w swojej nowej kolekcji nie brakuje niepowtarzalne kreacje zaprojektowany w najlepszych i najwyższej jakości tkanin. A jakość tkanek jest kluczem do uzyskania sukienki mają prawdziwą osobowość.

Podobnie jak wielu innych projektantów mody ślubnej, Vera Wang również wskazuje na jeden z trendów, które mają silny i są suknie ślubne efekt tatuażu, idealny dla kobiecości i dostać eleganckie, seksowne i wyszukane wzory.

Vera Wang popełnione efekt tatuaż na obu tworów asymetryczne sukienki i suknie ślubne w spódnicy Mikado z rury i wyposażone stanik.

Kolejne wnioski są sugestywne Detale dekoracyjne pióra i aplikacje na białym jedwabiu arabeski koronki lub przezroczystym welonem. Nie zapominając o sugestywny opasane sukienki lub peplum dać konsystencję spódnicy. Dopełnieniem kolekcji suknie ślubne krótkie rękawy i MIDI i modele backless jedwabne sukienki i spódnicy z otwartym i opuścił jedną nogę narażone. I zaskakująco, suknia ślubna w kolorze czarnym.

Zapraszamy do korzystania z innowacyjnej styl kolekcji sukien ślubnych Vera Wang 2017.

Możesz być także zainteresowany: Suknie ślubne Carolina Herrera: Kolekcja 2017 i zobacz co nowa kolekcja jesień / zima Óscar de la Renta.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 84 = 87


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Erstatning for kød Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer عيون منتفخة