Bukiet ślubny: Kolory trendy w 2015 roku [ZDJĘCIA]

Bukiety 2015: modne kolory. Masz zamiar wziąć ślub w przyszłym roku? Jeśli nie zdecydowali się na styl bukiet będziesz wyglądać, nie przegap następujące propozycje i kolory, które odgrywają kluczową rolę w 2015 roku.

Kolory kwiatów są decydujące w stylu oblubienicy. Tak więc, na przykład, zrobić not'll wyglądają te same dźwięki w swoim bukietem jeśli pójdziesz do wyglądu ślubnej minimalistyczny wygląd, boho-chic lub rocznika. Właśnie wtedy mamy do czynienia z paletą kolory, które znajdą się w bukietach ślubnych 2015.

Ramos jasnych kolorach, takich jak, na przykład, różowy, liliowy, biały, jasnożółty lub brzoskwini; lub pomarańczowy, są jednymi z najbardziej znaczące. Descubrámoslos!

Dla tych narzeczonych, którzy chcą nosić prosty bukiet, które przechodzą niezauważone, bez poświęcania elegancję mogą zdecydować się na elegancki i duży biały design stworzony z piwonii.

Zgodnie z wcześniejszymi bukietów wnioskiem w biały będziemy również prezentować następujące design. W tym przypadku proponujemy model w bardzo elegancki bukiet z białych tulipanów prezentowanych.

Kolejne kolory dominujące w bukiety ślubne 2015 jest różowy. Z jednej strony prezentujemy elegancki model stworzony z piwonii w jasnej różowej tonacji. Jeśli kolor różowy to nie będzie też przegap inny wyrafinowany bukiet w pastelowym różu.

Teraz nadszedł czas, aby skupić się na intensywnych kolorach, takich jak, na przykład, zakres fiolety. Tutaj prezentujemy elegancki bukiet wykonany z fiołków, Liatris i dotykowym zielony z liści paproci.

Zakończyliśmy przegląd kolorów 2015 ślubne bukiety z pomarańczowych barwach. bukiety przyszłym roku wykonane z kwiatów jak nagietek, lilia azjatycka lub tulipany są wielcy gracze.

Oto kilka porad przy wyborze swój bukiet w zależności od stroju wybierzesz, rozumieniu kwiatów, najlepsze modele bukiet z róż, bukiety sztucznych kwiatów dla panny młodej, ślubne bukiety z kwiatów tkaniny lub innych wzorów bukietów z rocznika inspiracji.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 4


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Madre frasi Massagem na próstata como fazer