Bukiety 2015: Wszystkie trendy [ZDJĘCIA]

Trendy w bukietach ślubnych 2015. Mini bouquetes, koc kwiaty, bukiety unikalne ... Przewidywanie style bukietów ślubnych, które będą protagonistami 2015. Odkryj je!

Bukiety nie zważając na trendy każdego sezonu. Przy poprzednich okazjach, że uciekają się do odkryć proponowanych 2015 buty ślubne, torebki żony będzie nosić w przyszłym roku lub projektuje suknie ślubne, między innymi. Ale tym razem skupimy się na wzorów bukietów 2015. Odkryj wszystkie style, z których można wybrać!

Podczas gdy w innych przypadkach, mamy przedstawiony bukiety kaskadowe, kolejny stylów, które będą protagonistami 2015 to mini bouquetes lub Corsages. Te bukiety charakteryzują ultracoquetos a także przedstawiony jako najbardziej korzystna cecha dla panny młodej są bardzo zarządzaniu do nich ze względu na ich niewielkie rozmiary i nie kradną eksponować sukience.

Eco bukiety

Jego nazwa nie wyrazić wiele, ale robi swoje piękno. Ten rodzaj bukietów jesteś przygotowany przez jego i innych sezonowych kwiatów. Dlatego mówimy o bukietach ślubnych korzystnych dla środowiska, ponieważ respectan cyklach naturalnych.

Bukiety ślubne z jednego kwiatka

Jeśli szukasz dla uproszczenia można decantarte przez mini bukiety zostały zaproponowane powyżej lub, jeśli wolisz, te bukiety, że obecny. Te ostatnie są określone jako składające się z jednego kwiatu. Jednak fakt posiadania to nie znaczy, niezauważone, ponieważ tego rodzaju bukiet jest większy i bardziej atrakcyjna ze względu na wielkość kwiat używane.

Na takie oddziały są wykorzystywane zarówno tradycyjne gatunki kwiatów, takich jak, na przykład, słonecznika lub innego rzadkiego stosowania bukietów ślubnych.

Bukiety ślubne 2015: Kwiaty znaczeniem

Innym trendem w bukietach ślubnych na przyszły rok odnoszą się do zastosowania kwiatów, które mają szczególne znaczenie dla panny młodej. Tak więc, na przykład, można pokazać te kwiaty, które symbolizują coś bardzo specjalnego dla pary, szczegółów i wspomnień wbudowanych w bazie oddziału lub dystrybuowanych wśród kwiatów, jak kawałki antyczne koronki lub rodziny scheda biżuterii.

Korzystanie z zielonych liści

W poprzednich sezonach zielony liść był jedynie uzupełnieniem bukiet ślubny, jednak 2015 staną się prawdziwym bohaterem. W tym przypadku, jest ona wykorzystywana do bukietów dużych liści, które dodają odrobinę koloru sukni. doskonale pasują one z wesel organizowanych na plaży.

Użycie koloru w polach

W tym rozdziale, gwiazdy 2015 MONOCOLOR bukiety młodej przeciwstawiając te, które łączą kolory, ale samą linię gamie barw.

Oprócz tych propozycji bukietów na przyszły rok, nie przegap bukiety ślubne na jesień 2014 ślubnych bukietów z bukietem róż, bukiety kwiatów sztucznych lub, na przykład, następujące bukiety dla zima.

Bukiet ślubny, co to jest idealny dla Ciebie? [Test]

Pytanie 1 z 10

E Gdzie idziesz do małżeństwa?

W wiejskim domu

W hotelu w centrum miasta

W starej willi


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

62 + = 63


Bol owulacyjny pid Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos أتعس عيد حب