Giant kwiat i bukiet ślubny: Trendy 2017 [ZDJĘCIA]

Kwiaty są jednym z informacji, których obecność jest niezaprzeczalna na weselach, kwiaty które są obecne w dekoracji, a zwłaszcza w bukiet ślubny. I to jest, gdy przychodzi twardy na nowy trend w oddziałach, które dają etap środka do gigantyczny kwiat. Wybierz swój ulubiony kolor z kwiat i lepiej zidentyfikować cię zaskoczyć gości w taki szczególny dzień. Bukiety ślubne stają się oryginalne kreacje artystyczne, a coraz więcej narzeczonych zdecydować się na radykalne zmiany. Katalog bukietów jest coraz bardziej rozległe, z możliwości dla wszystkich gustów i style, od klasycznych do nowoczesnych bukietów. Zapraszamy do odkrywania tendencja styl, który będzie obchodzić w przyszłym sezonie, wielkie kwiaty i bukiety ślubne.

Olbrzymie bukiet kwiatów

Pojedynczy kwiat jest w stanie dać osobowość ślubne bukiety utworzone z duży kwiat. Właśnie w prostocie pomysłu leży elegancja. Bukiet możemy zrobić z naturalne kwiaty lub z kwiatami papier, z płótno lub filc. Jeśli mamy wybierać naturalnych kwiatów możemy wybrać na przykład przez róże, a bukiet wyglądają większe, co zostało zrobione jest umieszczona wokół głównych płatków kwiatowych nad innymi róż do pożądanej wielkości. Gałęzie te są znane jako Rosmelia, i obsługuje inne warianty (zwane bukiety Melia) Z kwiatami jak mieczyków, storczyki, piwonie, kamelii, słoneczniki lub gerbery. Oryginalny Ramos, jako alternatywa dla bukiet Klasyczny, które mogą być ozdobione perłami, wstążki, kryształów&# 8230;

Zapraszamy do odwiedzenia galerii, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór bukietów z olbrzymiego kwiatu, pomysłów na inspiracji.

Możesz być także zainteresowany: Bukiety z owoców i warzyw: alternatywa dla kwiatów do ślubu i odkryć bukiety maxi: trend, który nie pozostają niezauważone.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 + = 76


Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo