Historie ślub zdjęcia: najbardziej oryginalnych pomysłów [ZDJĘCIA]

Pomysły na oryginalny ślub fotoreportaż. Zdjęcia lub wideo z wesela są wspomnienia, które można zachować na zawsze w siatkówce. Następnie zajmiemy precyzyjnie zaoferować fotograficznych raportowania oryginalne pomysły na dzień ślubu.

Kto nie ma czasu do czasu przyjść do domu z nowożeńcy i musiał oglądać wideo i fotograficzny reportaż ślubny para? Jeśli również przyjść do ciebie, nie chciałbyś pochwalić zabawny fotoreportaż? Następnie zajmiemy przedstawić inny Pomysły na fotoreportaż oryginalnego ślubu.

Raporty ślubne, najbardziej oryginalne pomysły

  1. Moda na Autoportrety. Autoportrety lub, jak się je nazywa teraz, Autoportrety są bardziej modne niż kiedykolwiek i, oczywiście, nie mogą przegapić dniu linku. W tym przypadku masz wiele opcji do wyboru, na przykład, zrobić to autoportretów w lustrze, wybrać wyłącznie do autoportretów lub ze swoim partnerem, a nawet wykonywanie autoportretów grupy ze swoimi gośćmi.
  2. fotografowanie szczegóły. Dane, które tworzą organizację wesela są liczne od butów, bukiet, sukienka, torba Bride, farmy, gdzie link jest obchodzony elementy dekoracyjne&# 8230; Z własnymi nerwami dnia możliwe jest, że wiele z tych szczegółów niezauważone. Dobrym pomysłem jest więc, aby pozostać na zawsze w niewoli fotografia albumu fotograficznego.
  3. Opracowanie Kissing Booth. Słyszałeś od czasu do czasu o tym mówić? Jest to przestrzeń zarezerwowana miłość. Przez tego rogu musi zdać krewnych i znajomych, aby pokazać je do Ciebie i siebie nawzajem swoje znaki uczucia. Z pomocą Polaroid można uwiecznić ten piękny moment. Wreszcie, można umieścić płytę ze wszystkimi zdjęciami zachować goście przywołanie.
  4. Ślub raporty tematyczne. Ktokolwiek będziecie dostarczać kreatywność może wybrać, a następnie, za naprawdę zabawa zakład, tematycznych obrazów. W tym przypadku nie ma takiego raportu, ponieważ są twoje hobby, które wchodzą w grę. historie zdjęcie swojego ulubionego serialu, film, który podzielił pierwsze fotografie inspirowane kreskówki, muzycznej inspiracji, gier wideo ... Jaki jest styl opowiadania, które Cię inspirują?
  5. wesela reportaż reklama. Jeśli chciałbyś się pochwalić reportaż ślubny własne osobistości można decantaros przez jednego stylu reklamowego. Jednym z nich jest charakterystyczny oryginalność migawek. Również te muszą być przygotowane do łączenia naturalnie i spontanicznie z tych innych, bardziej skomplikowanych obrazów. Masz ochotę?

Po ofiarowaniu tych oryginalnych propozycji dla swojej sesji ślubnej fotografii, nie przegap następujące wskazówki, aby uzyskać doskonały w każdej chwili lub innych sztuczek do stawienia się cieńsze na zdjęciach.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi Massagem na próstata como fazer