Dekoracje ślubne 20s: Najbardziej oryginalna [zdjęcia]

Dekoracje ślubne 20s: The Original. Retro, romantyczny, ciepły ... jeśli chcesz, aby Twój ślub był w tym stylu, trzeba przejść przez 20 wystrój, z tym rocznik smak że będzie to niezapomniany dzień.

Dekoracje ślubne 20s&# 8242; Jest jedną z wielu narzeczonych dla najbardziej wyjątkowy dzień swojego życia, zwłaszcza dla tych, którzy wybrali sukienkę razie rocznik ślub lub sukni ślubnej 20s&# 8242;, chcesz reszta obchodów jest w tym samym stylu. Marzy o ślubie inspirowane 'The Great Gatsby' To jest wspólne, tak dziś istnieje wiele wyspecjalizowanych organizatorów ślubnych w tym stylu, pozyskiwaniu ornamenty, ozdoby, czyli wszystko to powietrze 20s.

Jeśli naprawdę chcesz Ślubna, istnieje wiele opcji masz, z sugerujące zaproszonych sukienki rocznika partii, dopóki narzeczona wyglądać strój 20s stylu&# 8242; z frędzle i piór, Faliste wody fryzury wraz z zasłona lub taśma koronki z przodu.

Dekoracje ślubne 20s&# 8242;

Skupiając się na wystrój na wesele tego rodzaju, koraliki i pierze są najbardziej popularne motywy, zawsze w połączeniu z Art Deco typowy dla lat 20&# 8242;. W zależności od tego, gdzie odbywa się ślub, albo kościół lub w pokoju, można ozdobić go z krzesła z ciemnego drewna, wraz z lampiony ze świecami w stonowanej kolorystyce. Dla wszystkich dekoracji zalecamy jasne kolory jako biały, różowy lub beżowy zakurzony. Ale jeśli chcesz zaproponować małżeństwo kontrastów czarno-biały to twój wybór, od zaproszeń ślubnych, plakatów między stolikami, nie wspominając o tort weselny. Aby dodać więcej blasku dodaje złote akcenty który przyniesie ten sam Art Deco stylu lat 20. ślubnych&# 8242;

Wystrój pomieszczenia, w którym bankiet odbędzie musi być w pełni winobranie z silnym Art Deco: the Centerpieces szklanych z kaskadami pereł Są one kluczem do tego stylu, jak również wysokie i efektowne pióra, Są idealne do tworzenia tego rodzaju atmosfery 20s&# 8242; szukamy.

zobowiązanie drewniane krzesła, stoły i inne meble, a jeśli ślub jest na zewnątrz, można zwiększyć ten wystrój kufry, książki skórzane, zabytkowe maszyny do pisania, i inne przedmioty znajdziesz na pchlich targach lub łatwo rocznika sklepów.

zapomnieć nie patrzeć na galeria z najbardziej oryginalnych pomysłów dekoracji ślubnych 20 lat&# 8242; wnosimy.

Możesz być także zainteresowany: Co rocznika sukni ślubnej uderza cię? [Test] i 10, które ukształtują tendencje 2017 ślubne


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 5 =


Danacol laxatif Homme qui se sent femme Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo إيجابيات الصورة