10 trendów ślubnych, które będą kształtować 2017

Jeśli planujesz ślub na przyszły rok, jesteś zainteresowany ostatni tendencje One narzucone siłą. Tradycje są na nowo, a nie tylko przy wymianie ryż bo wesela przystosować się do nowych czasów ze szczegółami i najbardziej oryginalnych propozycji. I jedną z najbardziej przełomowych trendów, oczywiście, nie brakuje nowych propozycji sukien ślubnych. Zapraszamy do odkrywania 10 Trendy ślubne, które będą oznaczać 2017.

1. suknie ślubne z kwiatów 3D

Jeden z najbardziej romantycznych trendów 2017 roku będzie sukienki zamieniła się w prawdziwy ogród pełen fantazji i magii z 3D kwiatów. Stylowy wygląd, który przeważa w najbardziej eleganckich i sugestywnych sukienki.

2. ślubne suknie dwuczęściowy

Trend, który przyszedł mocno, ręka z wiodących firm mody ślubnej, suknie ślubne są dwa kawałki, oryginalny, elegancki i śmiałe spojrzenie na doskonałych wzorów.

3. sukienki kieszeni płaszcza lub

Dwa dane wskazują również, że coś takiego dopełnienia sukien ślubnych warstwa lub praktycznych kieszenie dla spódnice sukienki.

4. Espaldas biżuteria

efekt tatuaż nadal wyznacza styl, który dodaje nowy trend w sukniach ślubnych, przy użyciu wzorów powrotem klejnotami, odkryte lub pokryte tiulu i koronki tkanin, takich jak.

5. kolorowe sukienki

biały Dzieli strumienicę z innymi kolorami w palecie dla oryginalnych i alternatywnych wzorów. kolor szampan, palisander lub pastele Są coraz bardziej obecne w kolekcji marek odzieżowych, z kolekcji Justin Alexander czy Hannibal Laguna, między innymi. A jeśli się odważysz wszystko, nie należy zapominać, że czarną lub czerwoną pasji. można najlepiej kolorowe sukienki 2017.

6. Krótkie sukienki i spódnice midi

Óscar de la Renta, Justin Alexander i Eli Saab są niektórzy projektanci, którzy są zwolennikami również ubrać narzeczonych krótkie sukienki lub dwuczęściowe garnitury z spódnice midi. Coraz więcej narzeczonych szuka naturalny styl, elegancję, bez utraty jej ślubu.

7. Ślub z koktajl lub bufet

uczta reinvents się, bo jeśli chcesz inny ślub i pozwalają gościom i stajennych oddziałują bardziej swobodnie, moda narzuca koktajl lub bufet, i oczywiście, foodtruks, oryginalny pomysł, aby dodać s też wyluzować obszary lub narożniki dla gości cieszyć jedzenie, muzyka i atmosfera.

8. Dj zamiast orkiestry

Jednym z trendów, które dominuje, zwłaszcza w ślubie z najmłodszych, jest zatrudnić DJ zamiast kapeli dać gościom pokaz oryginalnych i różnej muzyki. Istnieje również możliwość wynajmu kapeli aby ożywić ślub i bankiet.

9. Maxi bukiety dla panny młodej

bukiet bukiet maxi. kwiaty Nie może zabraknąć w żadnym ślubie, wybierając te, które najlepiej łączyć z sukni i stylu wesela. Jednym z trendów, który przychodzi ciężko jest postawić na bukiety maxi.

Scenariusze 10. Pop-up ślubne

Nowy trend w dekoracje ślubne odbiega od klasycznych ogrodach na wesela na świeżym powietrzu i szukają nowych lokalizacji, bardziej oryginalne i inne, jak starych zakładach produkcyjnych, magazynach, teatry, muzea przedpokoju&# 8230;


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Content Danacol laxatif Erstatning for kød Eruptions cutanees vih