Znaczenie bukiet ślubny: Dlaczego my?

niezbędne do uzupełnienia ślubny wygląd, ale Co naprawdę jest sens bukiet?, Skąd ta tradycja pochodzi? Podobnie jak kwiaty ślubne ukryty sens, pole ma także swoją szczególną historię.

Tradycja prowadzenia bukiet ślubny sięga wieków, umieszczając swój początek w Brides zwyczaj ziół przewożących, takich jak tymianek, koper i czosnek do odpędzania złych duchów i przynieść szczęście i szczęście dla pary. Innym zwyczajem było podobnie przywiązane do kostek i nadgarstków pachnących kwiatów.

W tych dniach nawyki higieniczne i kąpieliskach nie zostały dokładnie będzie obchodziło, do których należy dodać, że śluby były zazwyczaj odbywają się w miesiącach letnich (wiosna / lato), a niektóre panny młode nosiły ozdobne sukienki. To doprowadziło do poszukiwania praktycznych rozwiązań, aby ukryć zapach ciała. Jednak historia pokazuje również, że bukiet jest również w innych porach sposób szczególny przekazać wiadomość dla ukochanej, poprzez wybór kwiatów do ich znaczenia.

Tradycja rzucanie bukietu

Bardziej niepewna jest pochodzenie tradycji rzucanie bukietu, dostosowanego do każdej kultury i kraju. Tradycja, która często oznaczało, że kto złapie to będzie następny poślubić. Nie ma innego bardziej praktyczne wyjaśnienie jest takie, że kobiety stoją spróbować złapać bukiet, a więc ludzie szukają pary wiedzieć na pewno, którzy nie są małżeństwem.

Możesz być także zainteresowany: Bukiety najbardziej oryginalny ślub bez kwiatów i odkryć bukiety maxi: trend, który nie pozostają niezauważone.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =


Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة