Nowoczesne narzeczonych: Zaskocz wszystkich w dniu ślubu [ZDJĘCIA]

Nowoczesne narzeczonych: Zaskocz wszystkich w dniu ślubu. Jest wiele kobiet, które w trakcie przygotowań do ślubu, które decydują Nie chcą typową uroczystość później nikt nie pamięta, a to oczywiście Jego wygląd jest nowoczesny i zaskoczony wszystkich gości; Jeśli jesteś jednym z nich, nie trzeba by zobaczyć cię od czarny lub umieścić buty rowerzysta, i że dzięki nowymi trendami, pozostawi wszystkich z otwartymi ustami Nie trzeba nikogo straszyć. Proponujemy kilka sztuczki tak że wszyscy pamiętają swój styl w dniu ślubu, a wszystkie zazdrość wam za wyobraźnia.

długo dowolny panna młoda może wybrać dla swojego ślubu temu styl, który definiuje je, bez uzyskiwania typowy biała sukienka, kwiat we włosach i niebotyczne obcasy które powodują zakończenie ceremonii po prostu chcieliśmy iść do łóżka.

Jeżeli planujesz swój następnego linku, ale odmówić przestrzegać zasad i chcą zrewolucjonizować swój własny styl, proponujemy kilka tendencje z którego będzie zaskoczyć swoich gości, bez waszej babci, aby dać mu pasuje.

  • białe sukienki: Obecnie, istnieje Wiele wzorów dla każdej kobiety w dniu ślubu, ale jeśli masz zamiar opuścić wszyscy pod wrażeniem To nie musi brzydzić biały, ponieważ można wybrać dowolny projekt dotyka w różnych kolorach, takie jak czarny lub czerwony, z której będziesz wyglądać bardzo dobrze zmysłowy.
  • Kolorowe sukienki: Można również zdecydować się na wiele odcieni oferujących wielu projektantów, jak szary dla najbardziej śmiały, lub wszystkich odcienie czerwieni, z pewno mile zaskoczony.
  • Ramos: Jeśli myślisz w innej dziedzinie, nie martw się, ponieważ nie będzie już nosić typowe stokrotki, róże lub biały, i można zlać przez kilka oryginalnych bukietów jako bale, lub wielokolorowy.
  • fryzury: Jeśli też chcesz przestać ktoś podziwiać spektakularny zbierane, można dodać do trendu fryzura tego sezonu, jakieś nakrycie głowy lub wygląd w stylu greckim z Taśma wokół głowy.
  • buty: Również świat buty ślubne został zmodernizowany, a teraz wiele couturiers zaproponować najbardziej oryginalnych wzorów, jak różowy z buty sznurowane.
  • Nowoczesne pomysły: Jeśli to wszystko wydaje się trochę i nadal chcą wyróżniać się więcej, propound swoich gości, zarówno kobiet jak i mężczyzn, ubierać się na czarno, tak będziesz wyglądać o wiele więcej, a oni będą Zaczarowana więcej elegancki niż kiedykolwiek.

Wiesz, niektóre z nowych propozycji dla narzeczonych, którzy nie chcą przestrzegać zasad tradycyjny, teraz tylko trzeba wybrać styl, który najbardziej definiuje cię, i oczywiście małżeństwo ostatni życie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + = 26


Content Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo