Wykonywanie bukietów Vintage Wedding [ZDJĘCIA]

Vintage bukiety ślubne: W jaki sposób krok po kroku. Chcą nosić bukiet ślubny przygotowaną przez siebie w dniu ślubu? następnie wyjaśniamy, jak to zrobić roczniki bukietów ślubnych.

Vintage bukiety ślubne, krok po kroku

materiały: Szuflady wyciąga, tkaniny, koronki i ozdoby do dekoracji stożek styropianu, nożyczki, klej tkaniny i pistolet klej.

rozwój bukietPo pierwsze, trzeba znaleźć w antykwariatach lub jednostka inna szuflada ciągnie. Im bardziej elegancki i delikatny, będą one zapewnić lepszy wynik.

Następnie pokrywa powierzchnię płaską powierzchnię cienką tkaniną. Aby to osiągnąć, trzeba narysować okrąg na tkaninie, a tym samym uzyskać żądany rozmiar dla swojego bukietu. Teraz wklej grubszą tkaninę wokół powierzchni stożka. Do drukowania bardziej gotowy efekt można dać dwa okrążenia.

Następnie wkleić taśmę wokół stożka około trzy czwarte z dala od czubka. Do dekoracji bukiet można zrobić z tego stylu tkaniny, które lubisz. Wreszcie, za pośrednictwem pokręteł poprzez koronki tkaniny tak, że są one zamocowane do styropianu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa można zabezpieczyć za pomocą gorącego kleju.

Jak zrobić bukiet ślubny filc

materiały: Kolorowy filc, nożyczki, klej, drewniane kije kabobs, synu, igłę oraz kolorowy przyciski.

Bukiet opracowanie czułPo pierwsze, cięcia materiału i filc nożyczkami. Wyciąć odczuwalne w postaci płatków kwiatowych w różnych rozmiarach. Następnie przeprowadza śledzenie przewód pokryte różnymi sposobami w celu osiągnięcia większej oryginalności. Remata kwiaty i płatki szycie kilku warstw o ​​eleganckim przycisku w centrum.

Jak zrobić bukiet ślubny kaskadowy

materiały: Zielone gałęzie, szklany wazon, kwiaty, nadziewane, drutu kwiatowy, małe taśmy lub taśm z tworzyw sztucznych i kwiaciarnia.

opracowanieNajpierw moczy pianki uchwyt do prostych gałęzi. Następnie włóż zielone gałęzie z długich łodygach w dolnym rzędzie rączki. Włóż bukiet w szklance trzymając go w górę. Kontynuuj dodawanie zielone gałęzie, w tym zatoczki lub liści, na przykład różowy wolumizujących. Wprowadzić dwa lub trzy długie gałęzie w dolnej części koła. Będzie to podstawą do efektu kaskadowego.

Teraz włóż kwiaty w środku uchwytu prostego przemysłu. Użyj tej samej odmiany kwiatów w różnych kolorach do tworzenia głębokości lub wybrać jeden kolor dla łatwiejszego skutku.

Następnie należy wypełnić umieszczony wśród kwiatów. Wtrącone koronki kwiat Queen Anne, z astry i Gypsophila wśród kwiatów, aby wypełnić luki i uzyskać większą objętość.

Teraz nadszedł czas, aby umieścić najdłuższy kwiat w dolnym rzędzie prostym uchwytem gałąź, na obu stronach najdłuższej zielonej gałęzi. Należy upewnić się, że ostateczny wygląd obecnych dwóch do trzech kwiaty skierowaną w dół, aby stworzyć efekt kaskadowy.

Une wypełnienie oddziałów z drutu kwiaciarni. Ayúdate mała kwiaciarnia taśma lub taśmy na pokrycie drutu i dać przemysłowi jaszczurka wygląd. Wreszcie, owinąć bukiet luźno folią i przechowywać w lodówce do momentu ceremonii.

Jeśli chcesz poznać inne style bukietów, nie brakuje również następujące bukiety na zimę lub inny styl w tym sezonie, w tym przypadku, najlepszym bukiety na zimę, propozycje najbardziej innowacyjnych bukietów ślubnych lub bukiety ślubne wykonane z najlepszych suszonych kwiatów.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 80 = 90


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron