Worki Party 2015: Pronovias Armani, eleganckie modele [ZDJĘCIA]

Worki Party 2015. Szukasz dla worek ze stron? Chcesz dowiedzieć się, jakie propozycje są różne firmy? następnie przedstawiamy jakie są trendy na 2015 rok.

Kolekcje torebek wieczorowych na ten rok mają wspólne cechy, takie jak niezaprzeczalnej elegancji i wyrafinowania jego wierszy. Worki z podmiotami różne firmy mają również inne cechy wspólne, takie jak, na przykład, zastosowanie najlepszych materiałów. ale, Wiemy to co te kolekcje torebek wieczorowych 2015 są nie można przegapić.

Innym zbiorów, które posiadają spektakularne worków partii jest przedstawiony przez Giorgio Armani. Włoska firma przedstawiła w 2015 roku Worki z podmiotami z zaokrąglonymi profilami, wersji pleksi i błyszczące wstawki na całej powierzchni. Zalecamy również, że nie przegap wiosna / lato 2015 w kolekcji Armaniego.

Mamy teraz odkryć to idealne miejsce dla tych kobiet, najbardziej romantycznego modelu. Jeśli jesteś jednym z nich, na co czekasz, aby przyjrzeć strona torby kolekcja Óscar de la Renta? Firma zawiera w swoim katalogu akcesoriów do 2015 Prostokątne torby w różowym kolorze, ozdobione kwiatów i detali biżuterii.

Kontynuujemy nasz przegląd toreb partyjnych 2015 odkrywania modeli zaprojektowanych przez Nina Ricci. Francuska firma ma odpowiednie projekty dla tych najbardziej odważnych kobiet. W tym sensie można podziwiać spektakularne Worki z podmiotami ze skóry i skóry gadów. W odniesieniu do kolorów wykorzystywane są pastelowe kolory, takie jak, na przykład, błękit kobaltowy jeden z głównych graczy.

Kolejną firmą, która zaleca stosowanie pastelowych kolorów jest Bottega Veneta. Jednakże włoska firma zdecydowała o plus oryginalność w ich torby zawiera dotyk nagiej skóry.

Zakończyliśmy przegląd toreb partyjnych 2015 odkrywających propozycje Gucci. Wśród wzorów włoskich domów mody pasemkami Torebki w kolorach ciemnych. Zakład ten zbiega się również z Worki zawarte w katalogach Balenciaga, Pronovias i Baldinini, chociaż przedstawiają Specyfika worków gładkich zmieszane z innymi modułami mikrokulek i kryształy.

Jeśli podoba Ci się te propozycje torebek wieczorowych 2015 nie przegap następujące kolekcje sukien ślubnych dla gości, z którymi je uzupełniać. Oto projekty Gucci na ten rok, sukienek Franc Sarabia 2015 kreacje wakacji Carla Ruiz signature 2015 lub, na przykład, sukienki dla gości weselnych Dior 2015.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 − = 27


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi إيجابيات الصورة