sukienki ceremonia 2016: haute couture modele [ZDJĘCIA]

2016 Ceremonia suknie haute couture: Modele. Chcą spadać poddał się couture sukienki ceremonii zaprezentowano w Paryżu? niepowtarzalne wzory i ideały preciosistas w nadchodzącym ślubie, że zaproszeni. Nie przegap!

Czy jesteś ciekaw, sukienki ceremonia, które pojawiły się w 2016 haute couture Wybiegu? Paryż otworzył swoje drzwi dla propozycji domów mody na całym świecie z jego nominacji ostatniego 05 lipca do 9, gdzie najbardziej znanych stylistów przedstawiła propozycje na sezon 2015-16. Ramki z Alberty Ferretti artystyczne do mistiness od Giambattista Valli Znajdź różne i ciekawe style nosić w nadchodzących wesel, do których zaprosił Cię.

Zaczęliśmy bardzo elegancki firmy, która inspiruje pokolenia z jego eleganckim stylu i elegancki jak zawsze Chanel. Francuski maison sui generis wybrana lokalizacja dla jednej pokazać swoje nowe kreacje. Grand Palais Został on przekształcony z tej okazji w sali kasyna, aby lepiej contextualize 20s modele prezentowane przez Karl Lagerfeld. sukienki ceremonia sygnowane przez Chanel w 2016 roku mają bon ton linia, prosty i czysty, z prostymi liniami, z plisami i piór, aby podświetlić Charleston atmosfera na początku ubiegłego wieku.

Jeśli Chanel wybrała styl tak drogiego założyciela domu, Versace To upadł od tradycyjnych kanonów i prezentuje sukienki linii z odrobiną ciemności, zainspirowany Las atmosfera, ezoteryzm i tajemnica. Modele z kolorem, lila Acid Green, z bogatym Oryginalny haft tematy roślinne, asymetryczne folie dla tkanki gry. Optymalne inspiracją dla szykownej ale ryzykowny styl, idealny do najbardziej oryginalnych ceremonii.

Oryginalne i różne style dla ceremonii:

Jeżeli z Atelier Versace przeszliśmy z Francji do Włoch, mieszkaliśmy w kraju przekraczającego i odkrył modele Alberta Ferretti, ślubny styl i ceremonie królową. W tym roku tematem przewodnim kolekcji 2015-16 wydaje się być dziełem sztuki, z wzorami i kolorami godne królowej. sukienki z linii A najbardziej elegancki, Są one ozdobione kolorów i fantazji, które naśladują sztuki renesansowej, wszystkie wykonane w jedwab.

Z drugiej strony, dla gościa weselnego, którzy chcą zaryzykować trochę więcej, Giambattista Valli Proponuje serię Oryginalne i inne, odważniejsze, floaty sukienki i mocne kolory. koronki i falbanki Oni są bohaterami tej nowej kolekcji i znaleźć długie spódnice z długim locie, ale również minivestidos z balonu przepony. Gość, który nosi Giambattista Valli będzie konkurować z tą samą dziewczyną.

Jeśli chcesz uzyskać więcej wiadomości na temat tej bramy Haute Couture w Paryżu, sprawdź trendy w haute couture jesień / zima 2015-16, gdzie można również znaleźć propozycje Armani Privé i tyle podpisów.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 + = 84


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi Massagem na próstata como fazer