Jesús Peiró 2013-2014: Pictures Collection [ZDJĘCIA]

Zdjęcia z kolekcji 2013-2014 Jesús peiro. Podpisanie dziewczyną Jesús Peiró stał się jednym z najbardziej znanych w naszym kraju, dzięki jego zawsze delikatne i pochlebne wzory dla każdej kobiety, a już widzieliśmy projekty swojej nowej kolekcji w tym sezonie ich nowy lookbook, gdzie zaprezentowaliśmy nowe wzory już pokazał na wybiegu Barcelona Bridal Week 2013, z czystej bieli jako główny sygnał i niekończące szczegóły które sprawiają, że każdy model wyjątkowy i szczególny.

Kiedy mówimy o suknie ślubne, Istnieje kilka firm w naszym kraju, którzy są pierwszym, w którym każda kobieta myśli przy wyborze sukienki na specjalne dnia, Pronovias, Rosa Clara, z którego mogliśmy zobaczyć kolekcję 2014, i oczywiście Jesús Peiró.

Kształty i dekolty Wśród sposobów mogliśmy spojrzenie od modele gorset zarówno gładkie jak cały haftem, objętość i proste spódnice, Długie kolejki z plisami i asymetryczny, cięcia peplum lub całe ciała cyrkonie lub pailletes, plus modele Francuski długi rękaw Więcej drobiazgi.

Odnośnie dekolty istnieje szeroki wybór, jest to, że choć najczęściej używany jest Słowo honoru, możemy również znaleźć kilka modeli dekolt łódka, okrągłe lub pleców dekolty szczyt, kantar lub golf z klapami.

Musimy również podkreślić details mnóstwo szczegółów, takich jak Pasy Rhinestone, obroże lub złote pióra, haftowane rękawy lub broszki zarówno z przodu iz tyłu, co daje bardzo specjalnego rocznika dotyku.

Wyraźnie narzeczonych w tym roku są bardziej romantyczny niż kiedykolwiek, i że chociaż ceny grasować między 2000 a 3000 €, Na pewno warto to zrobić każdy z tych modeli, i że każda kobieta zasługuje być księżniczką przynajmniej na jeden dzień.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − = 84


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron