Ciasta na wesela Srebro: Najbardziej rezerwacja [zdjęcia]

torty weselne na wesela srebra. Szukasz pomysłów torty weselne świętować srebrne wesele występowi? Poniżej przedstawiamy różne wzory, które będą inspirować.

Kremówki ciasto Decker

Składniki do ciasta4 jajka, 400 g cukru, skórka pomarańczy dwa 360 gr. mąka, 40 gr. czysty proszek kakao Trzy łyżeczki proszku do pieczenia 200 ml. oleju, 200 ml. mleko i łyżeczki ekstraktu z wanilii.

Składniki na ganache400 g. 275 ml Black i czekolady. z bitej śmietany.

Składniki na krem ​​z orzechów laskowych100 g. mas w pokojowej temperaturze 120 gr. lukrowane cukru i dwie łyżeczki pasty z orzechów laskowych.

Przesiewać mąkę z proszkiem do pieczenia i kakao i dodać do powyższej mieszaniny. Bate ostrożnie za pomocą szpatułki bez większych sił i okrążając.

Teraz dodajemy pianę z białek do mieszaniny i intégralas stopniowo. Jeśli nietoperze bardzo szybko tracą punkt śniegu.

Następnie makuchy dwie formy po 20 cm. każdy i wlewa się taką samą ilość masy w każdej formie. Wpisz je w piekarniku i piec przez co najmniej 40 minut lub do momentu wykałaczka wychodzi czysta.

Gdy ciasto jest gotowy wyjąć z pieca i ostudzić szalce przez 10 minut. Następnie ostrożnie wyjęciu z formy i przenosi ciasto na stojaku. Ostygnie. Podczas gdy ciasto piecze się czas na przygotowanie ganache czekolady. Aby to zrobić, należy podgrzać śmietanę w rondlu aż zacznie wrzeć. Podczas ogrzewania, posiekane czekolady w misce.

Po krem ​​wrzenia wylać go w czekoladzie i odstawić na minutę lub dwie, tak że czekolada topi. Po upływie tego czasu, dobrze mieszając za pomocą łopatki aż do czekolady jest całkowicie stopiony i uzyskaniu gładkiej kremem czekoladowym.

Pozwolono, aby ustawić się w temperaturze pokojowej aż do konsystencji rozprzestrzeniania czekolady.

Następnie wziąć lirę i wyciąć ciastka na pół i nivélalos. Będziesz wtedy zdobyć cztery płyty z tego samego ciasta.

Teraz nadszedł czas, aby przygotować krem ​​orzech laskowy. Bić masło z cukrem pudrem, aż po prostu dobrze wymieszanej i masła zabielanej.

Teraz dodać pastę waniliową i dobrze wymieszać. Wynik końcowy powinien być konsystencja lodów.

W celu zmontowania ciasto umieszczone pierwsze, jedna z płyt na bazie ciasta, na którym przedstawiają im ciasto. Przykryć wierzch krem ​​z orzechów laskowych. Umieść następny arkusz na wierzchu i krem ​​z orzechów laskowych cúbrelacon ... Więc umieścić ostatnią płytę. Ostatnim musi przykryć ją kremem z orzechów laskowych.

Teraz obejmuje cały tort z ganache czekolady, a następnie pokryty kremówki.

Do dekoracji można użyć szczegóły cukru w ​​kształcie szklanych pereł i kwiaty.

Nie brakuje również te inne ciasta weselne kształcie serca, klasyczne ciasta weselne, torty weselne, ciasta weselne czerwone latem na żółto, torty weselne wielopiętrowych lub te inne ciasta ślubne wykonane w kremówki.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

65 − = 64


Content Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo