Ślubne Antonio, Alba Muñoz Tejado [zdjęcia]

Ślub i Alba Antonio Muñoz Tejado. Antonio dachowy, ex-chłopak i ojciec syna Chayo Mohedano i jego dziewczyna Alba Muñoz (również znany romans z Kiko Rivera) Są teraz mąż i żona. Para nadano „Yes I do” w sobotę 8 maja w klasztorze Matki Bożej Loretańskiej w Sewilli. Uroczystości rodzinne, znacznie mniej materiału niż bratanicy Rocío Jurado, które nie uczestniczyły popularne twarze z wyjątkiem ciotki pana młodego, piosenkarka Maria del Monte.

Z zaledwie kilku tygodni od siebie, a jego ex Chayo Mohedano Antonio dachu Są małżeństwem ze swoich obecnych partnerów. Pierwszym był Chayo Mohedano który ostatni 8 kwietnia żonaty Andrés Fernández i wczoraj (prawie miesiąc później) był ojcem jej syna, Antonio Dach, który dał „Yes I do”, aby Alba Muñoz także w Sewilli.

Antonio Muñoz Alba Dach i wstrzymali więź małżeńska, otoczony przez ich rodziny i bliskich przyjaciół, choć nie widzieliśmy wielu znajome twarze z wyjątkiem Maria del Monte. Kiko Hernández, przyjaciel Antonio, powiedział w programie „La Noria” Telecinco „nie zostało nośnik ślubu, ponieważ nie doszli znajome twarze, ale zgromadziła dużą liczbę prasie. To był bardzo znane, intymna więź. Antonio chciał przyjść tylko ludzi, którzy mają miłość i przywiązanie.

Chcemy zarówno Antonio i Chayo są zadowoleni z ich partnerami, chociaż jest to dość podejrzane, że są one odbudowie swoje życie z taką zbieżność także poślubić bardzo małą różnicę czasu, dwa znów być rodzice ponownie gdyby nie bo niestety Alba aborcja doznał kilka miesięcy temu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − = 93


Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة