Kostiumy Bachelorette Party: najzabawniejsza [zdjęcia]

Kostiumy Bachelorette Party: najzabawniejsza dla młodej ... przyjazny!. W ostatnich latach jest bardzo modne, że zaproszony Ubierz pannę młodą i one również maskować się cieszyć inną imprezę i świętować wszyscy razem więź małżeńska bohatera. Jeśli masz do organizowania strona kura przyjaciel lub członek rodziny, nie przegapimy propozycje ubrać najbardziej oryginalne. Bezpieczny zakład nie do zatrzymania Laugh!

Pierwszą rzeczą, jaką musimy być jasne, że partia jest organizowany na cześć narzeczona i że musi być prawdziwym bohaterem. Więc jeśli to, co chcesz to pożegnanie oryginalny singiel i wybrano tak, aby ukryć zabawny, Musisz wziąć pod uwagę osobowość panny młodej, ponieważ nie jest źle lub ośmieszanie ich przepuścić. Chodzi o to, że cieszyć się niezapomnianą i emocjonalną stroną odrzucenie jego bezżenność i zapomnieć o stresach przygotowań, organizację bankietu, ceremonia ...

Najlepszym rozwiązaniem, aby być na równych warunkach jest to, że mieszają się&# 8230; Wszystkie z nich! jednak pozwolić, aby to zauważyć, kto jest bohaterem. Na przykład, można ubierać inaczej co będzie oblubienicą. To są nasze sugestie z kostiumy:

  • Dla najbardziej anielskich narzeczonych jednego Fairy Costume I to jest doskonały ty? Co sądzisz o czarownice niegodziwy ale sympatyczny?
  • Można również zrobić zasadzkę w domu i ją ubrać Indie, Podczas tej kowbojki przyniesiesz więźnia z najlepszą imprezę swojego życia. Innym pomysłem może być do ukrycia polis a ona skazaniec...
  • Najbardziej żarłoczny narzeczonych może iść kucharze z nadmuchiwany kostium Najbardziej oryginalny i nieodparty pastel którzy nie brakuje wisienką. Aby zakończyć menu, będzie na ... jajka sadzone! najbardziej zabawne i patrzeć na nią, ale pozostaje z nimi Gwen Stefani i Kate Perry.
  • Jeśli znasz z tiny dlaczego nie wspominać? Aby ukryć wszystkie niemowlę lub dziewczęta, ale tak, niech narzeczona nosić smoczek i największy niedźwiedź.
  • hippie strona Może być również bardzo oryginalna, więc rewolwer w szafach i przynieść kwiaty, szerokie spodnie, koszule, opaski ...

Oto niektóre pomysły, ale można też ubrać pannę młodą zarozumiały Smurfette, z Pipi z jej warkocze jak uderzające lub pisklę, ale pamiętaj, że najważniejszą rzeczą jest to, że przyjdzie wielki i niezapomnianą imprezę.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − 46 =


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Madre frasi إيجابيات الصورة