Noworodek nerwowy: przyczyny i jak go uspokoić

Skąd wiesz, kiedy dziecko jest nerwowy? i, przede wszystkim, jak go uspokoić. Są to niewątpliwie pytania są wszyscy rodzice, zwłaszcza nowych rodziców, słysząc płacz dziecka, jego sposób komunikowania się, że coś jest nie tak. W rzeczywistości, w Pierwsze miesiące życia, gdy dziecko płacze, jest twoja reakcja na pewne bodźce, od ewentualnego ból brzucha, głodu i nawet gdy czujesz się trochę nieswojo. Ale jakie są Przyczyny nerwowości u noworodka? I co zrobić, aby pomóc naszemu dziecku?

przyczyny

Nerwowość u noworodków może wynikać z kilku przyczyny, Można nawet poczuć nerwowy bez żadnej konkretnej przyczyny. Jednak przyczyny nerwowości więcej wspólny są ból spowodowany trawienie (Jeśli dziecko ma jeść zbyt szybko lub zbyt dużo jedzenia nie), kolka gazu (zwłaszcza między 2 a 12 tygodniem życia), dyskomfort spowodowany mokro pieluchy, czynników klimatycznych (na gorąco i na zimno), niewygodnej pozycji dla śnić koce lub wprowadzenie na zbyt napięty, nadmierny hałas, światło lub czynności wokół dziecka, jak również inne zaburzenia zdrowotne objawy (takie jak gorączka, ból gardła, przeziębienia, etc.). Dziecko opłakiwać także kiedy dostaje zdenerwowany, bo to czas jeść (Dzieci jedzą w nocy i dni, co 2-3 godziny) lub po prostu kiedy chcą poczuć uścisk, zapach lub bicie serca mama.

Jak uspokoić dziecko nerwowy

Oczywiście, to zależy od przyczyny. Jeśli dziecko jest głodne, to będzie łatwe, ponieważ nadszedł czas na karmienie piersią lub karmienie butelką. Oczywiście, nie zawsze łatwo jest zrozumieć przyczyny nerwowości. W każdym razie, pocieszyć dziecko należy również rodzice spokój i świeże. Aby uniknąć, dlatego jest zbyt zestresowany i starają się utrzymać kontrolę w celu podejmowania właściwych decyzji.

Mamy też kilka naturalnych środków, takich jak rumianek (Użyteczne także na kolkę), którego działanie uspokajające na dziecko i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. To wystarczy, aby dać dziecku małą dawkę. Jeśli wreszcie nerwowość ustąpi bez wytłumaczenia przyczyny, to najlepiej skonsultować się z pediatra. Należy zwrócić szczególną uwagę, jeśli nerwowość przejawia się podczas karmienia lub później w nocy lub w ciągu dnia i informować lekarza o wszelkich objawach.

Możesz być także zainteresowany: Noworodek: jak wiem, czy to dobrze rośnie i kaszel u noworodka: objawy, przyczyny i leczenie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

84 + = 91


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Massagem na próstata como fazer عيون منتفخة