Sukienki i pierwsza komunia 2016: Trendy dla chłopców i dziewczynek

Pierwsza Komunia to jeden z najbardziej oczekiwanych obchodów tego sezonu, szczególnie dla najmłodszych. Jest to dzień z wielkim entuzjazmem i mam zawsze patrzeć na suknie i garnitury, które czynią ich małą reluzcan. Duże firmy dziecięca wiedzieć i nie chciał przyczynić się najlepsze projekty, podkreślając, że głównymi bohaterami imprezy są dzieci i dlatego musi nosić wygląd, z którym czują się komfortowo elegancki, a przede wszystkim samis. Prezentujemy suknie i garnitury Pierwszą Komunię 2016 ze wszystkimi trendami dla chłopców i dziewczynek.

Trendy dla dziewczynek

Wśród trendów w tym roku m.in. rzeczy delikatne jak len, jedwab lub haftowanym tiulem. Jedną z niespodzianek tego sezonu są rękawy, obejmujące od wzorów bez tulei aż trzy czwarte i są wykonane z cienkiej tkaniny i wykończenia koronki i hafty dać romantyczne i niewinne dziewczęta.

bezsprzecznie, Kwiaty są trend, że coraz podano W tym roku w większości kolekcji. Możemy znaleźć w haftowane tkaniny i uzupełnia zarówno włosy i ubranie. Dominującym kolorem jest jeszcze surowe charakterystyczne dla tej uroczystości, ale niektóre firmy zdecydowały się na wprowadzenie beżowo pastelowe odcienie dając marzycielem mały akcent. Wyraźnym tego przykładem jest nowa kolekcja różowy, który popełnił wzory Księżniczka z skrzydeł i haftowane adorable beżu i motywy kwiatowe.

Wreszcie Katalog El Corte Ingles Jest to z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych, a to jest jeden z najbardziej kompletnych kolekcji zarówno dla dziecka jak i dziecka, i obejmuje projekty, w których obie marki własne i innych marek, takich jak Bass 10 lub Tizzas. Tym razem skupimy się na stroje, a że w tym roku wydarzeń garnitury żeglarza i Admiral, ale z bardziej nowoczesnymi akcentami. Podkreślają zwłaszcza w ciemnych odcieniach błękitu i surowe.

Co sądzisz trendy w tym roku w sukienki komunijne i garnitury? Jeśli chcesz wiedzieć więcej, proponujemy przyjrzeć się kolekcji Petritas 2016 Miquel Suay 2016.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + = 18


Intoleranse kaffe Kamasutra 2015 photos Massagem na próstata como fazer Sarveisontelo عيون منتفخة