Fryzury dla Pierwszej Komunii: Dziewczyny z krótkimi włosami [ZDJĘCIA]

Pierwsza Komunia: fryzury dla dziewczyn z krótkimi włosami. Dziewczęta, które mają krótkie włosy mogą również świecić na taki specjalny dzień dla nich. Jeśli szukasz Pomysły fryzury dla dziewczyn z krótkimi włosami, odnotowuje następujące pomysły. Sam może uczynić je.

Fryzury dla dziewczyn z krótkimi włosami, krok po kroku

Twoja córka ma bob? Chcesz odkryć niektóre Fryzury pomysłów, które można patrzeć na dzień ich Pierwszej Komunii? Bierze pióro i papier, ponieważ wyjaśnić krok po kroku jak je tworzyć.

W pierwszym propozycja Boba fryzura, aby zacząć przede wszystkim carding czubek włosa więcej objętości. Umieścić go dobrze i je odebrać w kucyk. Następnie blokadę na jednej stronie, grzebień i umieścić go z powrotem i podlega dokonując niewielkiej kucyk z bardzo małego pęczka po drugiej stronie.

Poniżej prezentujemy wygląd gdzie należy zacząć, po pierwsze, zbierając sekcję włosów od środka. Zbierz włosy w kucyk, niska guma, otwórz go i spędza całe swoje włosy.

Następnie powtórzyć tę operację z pasm bocznych: zrobić warkocz, otwórz go przekazać go do środka. Te warkocze muszą ukośnie tak, że dwa pozostają blisko siebie w stosunku do podłoża. Wreszcie, umieścić widełki dla lepszej sujeten lub innego akcesorium jako ozdoba.

Fryzury na krótkie włosy dziewczyny z kręconymi

Kto powiedział, że krótkie fryzury nie mógł błyszczeć w specjalnym wydarzeniu? Poniższa propozycja które prezentujemy dziecku z własnym blaskiem światła w dzień jej Pierwszej Komunii.

Następnego wygląd przynosimy wam to fryzura dla tych dziewcząt z krótkim kręcone włosy. Aby to zrobić najpierw, prasowanie wszystkie włosy i biorąc go do twarzy. Następnie przeczesać włosy pomagając palca, podczas gdy zastosowanie lakieru. Dla bardziej złożonych celu każde pasmo dzieli wierzchołek i stosowania lakieru.

Następnego fryzury, które proponujemy jest skierowany do tych dzieci w średnim kręcone włosy. Po wykonaniu tych prostych kroków będzie mieć doskonały wygląd.

Po pierwsze, zebrać włosy z boków i przymocować je kołkami na powierzchni korony i lakieru zastosowanego po obu stronach. Pomagając palec zbiera włosy z koroną i dostosowania go do przodu, tak że włosy wychodzi do przodu, pozostawiając włosy na czubku głowy i pozostawiając z tyłu za darmo. Ponownie zastosować lakier jarmuż obszar wykończenie z efektem peruka.

Jeśli szukasz więcej pomysłów, aby służyć jako inspiracja do grzebienia swoją córkę z spektakularny krótkim spojrzeniem, nie przegap następujące propozycje krótkich fryzur wakacje lub jedne z najlepszych krótkich spodenkach wygląda noszone przez gwiazdy i stały się tendencja zima 2013/2014.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 47 = 53


Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron