Prenatal: Odzież dla niemowląt i dzieci kolekcja 2014 [ZDJĘCIA]

firma prenatalny zaproponowano, aby ubrać w tym roku wszystko rodzina z nowym Kolekcja Wiosna / Lato 2014, pełny katalog wzorów nie tylko dla najmniejsza, również ubrać moms. Tutaj masz pełną kolekcję prenatalnej. Enjoy it!

Prenatal odnawia swoje propozycje szafa na wiosnę / lato 2014 z najmniejszych z domu, przy użyciu wzorów i nowych pomysłów, aby ubierać dzieci, od zera do 8 lat. I dla mam, są też propozycje dla wszystkich gustów i aby czuć się piękne podczas dziewięciu miesięcy ciąży. Prenatalna jest jedną z firm, które najlepiej spełnia gusta i styl mniejsze, zawsze sugestywnych idei i jak zarówno dzieci i matek. odzież W swoich projektach łączy nowe trendy z wygoda i praktyczność, dwie zasadnicze cechy odzieży dziecięcej. kolekcja prenatalna jest specjalnie zaprojektowany, aby uzyskać doskonały wygląd w każdym czasie, zarówno najbardziej przyziemne do najbardziej eleganckich i formalnych działań okazjach. Zebraliśmy wybór wszystkiego, co przynosi Ci Maternity Prenatal modzie i dla niemowląt i dzieci.

Jeśli dla niemowląt wiele propozycji do wyboru, nawet szerszy kolekcja dziecięca, 3 do 36 miesięcy i od 3 do 8 lat. Linie i wzorce projektowe, gdzie w tym sezonie, tekstylia panują komfortowe z tekstur i kolorów światła zdefiniowane. Biały, niebieski, fioletowy lub fuksja są również wśród nowych propozycji dotyczących zarówno nieformalnych momentów (takie jak sukienki z bawełny Spencer) i na specjalne okazje. kolekcja prenatalne dla dzieci jest dobrze wyważona mieszanka styl, funkcjonalność, komfort i tendencja. Dla dziewcząt, na przykład, połączenie koszuli maxi i legginsy, maksymalny komfort bez utraty styl trwa.

Prenatal 2014: Moda prenatalne

Spodnie, swetry, koszulki bawełniane, wygodne i praktyczne, ale nie tylko. linia macierzyństwo Prenatal na wiosnę / lato 2014 oferuje również szeroki wybór garnitury i sukienki, koszule i swetry, topy i wiele innych propozycji, aby ubierać się i oferują stylowe brzuszek. W kolekcji znajdują się również propozycje plaży, garnitury i bikini, idealny dla kobiet w ciąży.

Możesz być także zainteresowany: Sukienki dla dzieci: najbardziej eleganckim wyglądem.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

62 − 59 =


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron