rzemiosło karnawałowe dla uczniów szkół podstawowych

Rzemiosła są źródłem kreatywności dla dzieci. Ponadto, są one zabawne. Teraz przychodzi Karnawał, dzieci mogą korzystać z wielu rzemiosł zrobić w domu lub w szkole. Dzieci mogą tworzyć własne stroje, maski, girlandy i wiele więcej. Tutaj przedstawiamy niektóre rzemiosła dla dzieci karnawału bardzo łatwe do wykonania i zabawy.

Rękodzieło dla dzieci Carnival

Jeśli chcesz dzieci rozrywkę przed lub w trakcie karnawału rzemiosła zobowiązania. dzieci mogą tworzyć własne stroje, Dekoracje, makijaż i karnawałowe maski. Aby wykonać te rzemiosła będą musiały różne materiały, które można kupić w księgarniach i sklepach specjalistycznych.

Aby ukończyć Wróżka lub księżniczka kostium, mały dom może stworzyć diadem. Aby to zrobić trzeba sprawne Opaska, kleju, miękkie włosy i sprężyn. Wklej włosy w koronie, a następnie wkleić dwie sprężyny na jednym końcu (musi iść w górę). Wykonuje dwie gwiazdki z filcu. Wklej dwie gwiazdki na drugim końcu doków i gotowe.

Harlequin Carnival

Rysowanie arlekin z długopisem w kolorze czarnym z czystych i prostych liniach. Następnie z kolorowych naklejek, dzieci powinny przestrzegać linie Harlequin ciała i trzymać naklejki. zabawa, kolorowe i prosty pomysł.

Maski z płyt papierowych

Z płyty z tworzyw sztucznych mogą również Maski zwierzęce lub bardzo dziwne znaki. należy użyć średniej płytę papieru, a następnie wykonać kilka oczodoły zabitych, a następnie pomalować farbą tempery i dekoracji z tektury lub innych materiałów, aby stworzyć postać, że jak dzieci. Dzieci mogą malować i wykończenia swoich masek. Jeśli chcesz maskę z papierowych talerzy zwierząt może mieć uszy dekoracji i figury lub kawałki resztki potrawy. Trzymać maskę należy umieścić miękką taśmę z obu stron.

Indian korona

Ta jednostka jest idealny dla dzieci, które chcą tworzyć własne stroju karnawałowego. Na początek mała Muszą kolorowego papieru budowy, nożyczek i kleju. Najpierw trzeba zmierzyć głowy dzieci i na podstawie tego aktu tworzenia wzorów na piórach arkuszy. Na tekturze rysuje szeroki pas 10 cm (zasad) i pióra mogą być różnych rozmiarów 5 lub 7 centymetrów. Wtedy jesteś wprowadzenie więcej piór (wykonane z papieru kolorowego budownictwa) w całej korony i wady. Dzieci będą mogły bawić się tworzeniem własnych koronę Indian / A.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 6 =


Danacol laxatif Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo