torby szydełka z łukami: Wzory do siebie [ZDJĘCIA]

Jak szydełku torby z kokardkami. Chciałbyś tworzyć własne akcesoria? tutaj Uczymy cię w prostym kroku, jak stworzyć torbę szydełku z wiązaniami. Nie przegap tego.

Lato jest tuż za rogiem. Co lepszego czasu, a następnie, stworzenie DIY torbę o tej porze roku? W przypadku, gdy nie marzył o własne torby i worki nie przegap następujące instrukcje, które pozwalają odnowić akcesoria letnie.

Czas potrzebny do osiągnięcia tego celu nie jest wysoki, trzeba tylko pewne praktyki. Jednak, ponieważ jest cichy proste.

Ale wiemy w szczegółach Jakie kroki podjąć, aby dostać torbę szydełku z wiązaniami. Zwrócić szczególną uwagę na następujące samouczek wideo.

Jak zrobić punkt pętli

Przed rozpoczęciem dziania torbę wybierzesz wzór chcesz śledzić dla tej pracy. Po wybraniu kolej, a następnie, aby zacząć pętlę punktową. Ale jak to się robi? Odnotowuje bo wtedy pokażemy.

Aby punkt Link musi wstawiania, po pierwsze, na igłę, na dnie następnego punktu. następnie, Strip trapillo do tego stopnia, chcesz mieć pętlę. W tym przypadku można użyć środka wszystkie punkty są równe, na przykład 2 lub 3 palce, czy może zastosować różne środki.

następnie pozostawia to odblokowane, a następnie stale dziewiarskich w tym samym miejscu o normalnej temperaturze.

W drugim rzędzie trzeba pracować wszystkie punkty, a trzeci ma powtórzyć poprzedni krok krok po opuszczeniu wiersz pętli. Po osiągnięciu czwarty muszą pracować wszystkie normalne punkty i tak dalej, aż do zakończenia sektora luźne punkty lub więzi.

W ten prosty sposób udało Ci się uzyskać torby szydełka z więzów.

Jeśli podoba Ci się ta szydełkowania nie przegap że proponujemy następujące: szydełka neceser, jak zrobić szydełka bolero, poduszki szydełka, szydełkowe broszki lub, na przykład, bikini szydełka.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =


Content Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron