Darmowe wzory szydełkowe do wydrukowania: Różne wzorów [zdjęcia]

Darmowe wzory szydełkowe. Chcesz zachęcić sztukę igły? Poniżej prezentujemy wiele wzory szydełkowe dla początkujących i zaawansowanych, idealne do produkcji worków, zasłony, ubrania dla dzieci i więcej.

Chcesz tworzyć własne wzory szydełka? Poniżej prezentujemy pełną galerię darmowe wzory szydełkowe więc bierzesz pomysły. Ponadto wyjaśniamy krok po kroku, jak stworzyć kołdry szydełka, szydełkowe swetry dla dzieci, szydełkowe bransoletki i wiele innych.

torba wzory szydełkowe

Zaczął propozycje szydełka wzory łatwo z bardzo użyteczny pomysł, Jak zrobić torbę szydełka? Następnie wyjaśniamy:

  • Czy sześć punktów ciągów. Wbić igłę w pierwszej, zrobić pętlę przez punkt i łączy się z igłą. Zrobić dwa łańcuchy jeden punkt w każdym z sześciu punktów dokonane pierwszy łańcuch dzieje w kółko. Kontynuując zwrócić płaski worek bazową i osiągnąć żądaną wielkość.
  • Następnie, aby łańcuch każdego punktu na zewnętrznej krawędzi podstawy, aby zapewnić, że torebka nie ma szczeliny. Kontynuując, aby osiągnąć 5 cm. top. Następnie wykonać podwójny rząd prętów i powraca do pojedynczych punktów. Kontynuuje prostych punktów dla dwóch lub trzech zwojów na górze. Związać łańcuch i jego koniec przechodzi przez pętlę końcowego. Ponownie przejściu wolnego końca przewodu z powrotem do ukrycia krawędzi.
  • Teraz trzeba zrobić dwa paski ciąg, które są dwa razy szerokość torby. Z jednej strony worka, przechodzi przez jeden obrót z podwójnych prętów, dając dookoła aż do początku. Związać końce pasków i innych przebiegów taśmy przez plecy podwójnych prętów z przeciwległej strony worka, zmieniając aż do początku. Związać końce taśmy.
  • W końcu, końce taśmy i worek zostanie zamknięty. Jeśli chcesz, możesz dodać element dekoracyjny w kształcie lub innych dekoracji pomponem na końcach pasków. Innym dekoracja może być możliwe do szycia pierścienia po każdej stronie worka.

wzory szydełkowe dziecko

Chcesz zrobić sobie twoje małe ubrania? następnie wyjaśnić krok po kroku jak zrobić buciki dla dziecka:

  • materiałyNeedle gwint 4 i 2,5 kolor. Z tego typu drutu będzie bardziej elastyczny i schłodzić do stopy dziecka.
  • Przygotowanie dziecka trzewikiPo pierwsze, trzeba rozpocząć tworzenie podeszwa z łańcuchem 11 linków. Ilość linków musi ustawić musi być zgodna z długością stóp Twojego dziecka. Następnie wysoki kąt połowy z drugiego punktu pośredniego licząc od igły, a następnie 8/2 wiązkę światła więcej punktów. Agora w ostatnim linku, robisz 3/2 wysokie punkty.
  • Następnie skręcić w pracy i po drugiej stronie reclicking 8/2 wysokie punkty. Beam, potem dwa oznacza wysokie punkty w ostatnim linku. Nadszedł czas, aby zrobić mały punkt w pierwszym punkcie pół popełniony.
  • Rozpoczyna drugą rundę dwa grzbiety, który już liczy się jako średnio wysokiej temperaturze, a w tym samym miejscu, w którym wykonane szwy łańcucha, podnosząc średnią wysoką temperaturę. 8/2 nadal wysokie punkty. Następnie zrób dwa pół wysokie punkty w trzech punktach, a następnie tych dwukorpkami wykonuje 8/2 punktów.
  • Stawiają wysokie dwa sposoby punktów w dwóch ostatnich punktów i zamyka karłowatej punktu w drugim wale rozpoczęcia okrążenia. Dochodzimy teraz do trzeciej rundy. Podnosi grzbiety i zrobić dwa i pół wysoką temperaturę w tym samym miejscu co zrobiłeś szwy łańcucha.
  • Poniższe dwa nośniki punkt wiązki wysokiej punkty, a następnie przechodzi w stan wysoki więcej punktów 9/2 i spełnia wysokie dwa środki punktów w następujących sześciu punktach. Po zakończeniu, należy przejść 9/2 punktów. Musisz skończyć dwa środki wysokie punkty w dwóch ostatnich punktów i zamknąć z powrotem z karłem w drugim Wale punktu utworzonego na początku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 6 =