Dokonywania obramowanie lub krawędzi Crochet krok po kroku

szydełkować, przewiduje możliwość dokonania wielu projekty począwszy od zdobienia domu do szafy, to jest dobry pomysł, aby windtunneleffect nakreślić pewne części handwoven. Krawędź lub granica, w skrócie, jak sama nazwa wskazuje, biegnie wzdłuż szydełkowania lub tkaniny (można to zrobić z wełny o takim samym kolorze lub inny). Z krawędzią nie tylko dokończyć zadanie, ale możemy również rozważyć dekoracyjny detal.

Łatwe szydełka etap krawędzią

Dokonując krawędź szydełka dziania rozpoczęła jakbyśmy kontynuować prace, czyli bierzemy nitkę z których zrobimy krawędź tkanie pierwszą rundę niskich punktów powyżej ostatniego dzieła. Bierzemy krawędź ukryć nadmiar nici z pracy. W tym przypadku, krawędź szydełka jest bardzo łatwe do zrobienia, w wyniku prostej koronki.

Do drugiej rundy, to splot niską temperaturę, dwa punkty skok i splot 5 High punktów w tym samym punkcie. Colon pomijane i następny splot niską temperaturę, dwa punkty i dzianiny pomijane pięć innych wysokich punktów w tym samym punkcie. Tak, aby zakończyć turę. I skończyło szydełka wykończenia.

Valance krok szydełka

Zobaczmy, jak zrobić na szydełku krawędzi ścierki lub ręczniki, na przykład. Dobrać kolor i rozpocząć tkania pierwszą pętlę powrotną wokół krawędzi (wielokrotność 6 plus jeden). Dajemy z tyłu tkaniny, aby zacząć krawędź szydełka.

Weaving rozpoczęty 6 ch od ostatniej pętli, skok 5, a szósty punkt pętli drutach środku. Powrót do pracy 6 pkt. Znów 5 punktów i szóste zrobić środkowy. Więc tkania małe łuki wzdłuż całego rzędu. Wracając do tkanki, a w drugiej rundzie, zrobić 2 CH i 3/2 punktów. Następnie splot 3CH i szydełka angażowanie z pierwszym Wale oraz trzech środkowych. W ten sposób zakończyliśmy pierwszy łuk i dalej z drugim tkania trzy punkty środkowe, trzy łańcuchy i krasnoluda do połączenia z pierwszym z tych grzbietów i zakończył 3 środkowych punkcie. My nadal pracować aż do całkowitego rzędu.

Możesz być także zainteresowany: Jak zrobić podkładki szydełkowe: Schody i notatki Jak zrobić obrusy i Domu szydełka: idee DIY.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − = 12


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi Massagem na próstata como fazer