bransoletki szydełkowych paciorkami [zdjęcia]

Jak szydełku bransoletki. Dla tych, które mogą być rzemiosła miłośników prezentujemy nową aktywność, która pozwoli Ci na Tworzyć własne bransoletki szydełku krok po kroku. Uwaga!

Jak szydełku zroszony bransoletki

materiały1 pudełko lub tubkę 6/0 kulki nasion, jedno pasmo z rozmiar przędzy szydełka 10 do haftowania igły szydełkowych o wielkości 16 i 18, o wymiarach szydełka stali 7, linijki, nożyczki, 2 końce koronki metalicznej, szczypce płaskie lub nosa (szczyt) dwa pierścienie zaciskania metalu i 1 bransoletki zapięcie.

Rozwój krok po krokuPo pierwsze, wyciąć fragment gwintu szydełkowych w przybliżeniu 25 cm. długości i owinąć go wokół nadgarstka wziąć pomiar. Trzymając nić pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym w punkcie końcowym, gdzie bransoletki. Teraz umieścić nić na linijce, aby sprawdzić długość bransoletki. Następnie zdjąć nici przędzy.

Wprowadza koniec nici do haftu na igłę szydełkowych szydełkowania. Następnie umieścić około 100 kont przesuwane nitkę przez igłę. Wykonuje pętlę i umieścić go na końcu stalowej szydełka.

następnie splotów łańcuch przez pętlę nić na haku i ciągnie je przez pętlę. Powtórzyć proces trzy razy. Następnie umieścić konto o szydełku i dokonać innego ściegu. Przemian dzianiny ściegu łańcucha i jednego z koncie do tkanki wynosi 2,5 cm. krótsza niż długość bransoletki jak w poprzednim kroku. Następnie trzy dodatkowe grzbiety nie uwzględnia i ciągnie ostatnią pętlę dopóki to jest około 2 cali.

Przeciąć pętlę końcówki do regulacji i zmniejsza bransoletki gwintu opuszczeniu pasmo, pozostawiając przędzy ogona 5 cm. Na koniec bransoletki. Teraz pociągnąć ten wątek, aby dostosować ostatnią bransoletkę ściegu.

W tym momencie aktywność podwójne przewodowego na bransolecie, aby równolegle. Następnie umieścić końcówkę bransoletki na końcu przewodu metalowego. Ayúdate od szczypce zamknąć na Wale i ogona, z ostrożnością, aby utrzymać szydełka w końcu przewodu i nie przyciąć końce metalu. Powtórzyć operację na drugiej stronie. Wycina nadmiaru nici.

W celu zakończenia tworzenia bransoletki szydełka z perełek umieszcza zamknięcia na jednym końcu bransoletki z pierścieniem obciskającym i dodać jedną podciśnienie na końcu przeciwległym do połączenia z zamknięciem. Aby osiągnąć ten otwartych pierścieni Szczypce swojego przedmiotu na jednym końcu w pobliżu otworu, a drugi z wskazującym i kciukiem. następnie skręcanie końców a po postawieniu przesunąć je w kierunku przeciwnym na koniec karbowanym pierścieniem.

Jeśli korzystają tej działalności, ale nie posiadają niezbędną wiedzę, aby to zrobić, to wyjaśnić podstawowe techniki do szydełkowania. A kiedy nauczyli nie tylko może imitować te oryginalne bransoletki szydełka, ale można też tworzyć Pudła dekoracyjne szydełka, chusty szydełkowe lub, na przykład, szydełkowe swetry dla dzieci.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 2


Content Danacol laxatif Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo