Filet szydełka wstępnej schematach i modele [zdjęcia + wideo]

Filet szydełka, krok po kroku. Słyszałeś o technice filet szydełkowy? Poniżej prezentujemy Schematy i wzory które pozwalają, aby go rozwinąć.

Bębenkiem filet jest techniką, która opiera się na sieci punktów łańcucha vareta i punktów. Schematy są zwykle w postaci siatki, które są nazywane krat i gdzie linie pionowe oznaczają punkty vareta i poziomych linii punktów łańcucha.

Każda pusta lub pusty plac nazywany jest otwarte kraty i jest utworzony przez punkt vareta 2 punkty łańcuchy, jeden punkt vareta. Tymczasem wypełnione kwadraty nazywane są zamknięte Gratki i składają się z 4 punktów vareta.

Wiemy, jak pierwsze kilka okrążeń są wykonane. Teraz nadszedł czas, aby pójść o krok dalej. Wiemy, jak należy postępować w zakrętach 6, 7, 8, 9, 10 i 11. Jest to bardzo proste.

Brałeś pod uwagę drogi pierwszych jedenastu okrążeń są tkane? Po opanowaniu podstaw jest czas, aby uczynić postęp w technice filet szydełka. Następnie prezentujemy w jaki sposób można filet wzrosty szydełkowe. Najpierw pokażemy jak wykonać proste wzrosty filet szydełkowe:

Po opanowaniu tego etapu, można iść dalej i, na przykład, zwiększa się próbę szydełku siatkę:

Można również tworzyć wzrost filet szydełka w różnych siatkach:

Ale nie sądzę, że tylko wzrosty mogą być wykonane w szydełka filet. Mogą być również realizowane podstawowe spadki:

Przeprowadzić redukcje jednym kraty:

Lub nawet można maleje w kilku sieci:

Skończyło wreszcie, wiedząc, jak szydełkować stawy filet. Tutaj nauczysz się łączyć z punktów łańcuch vareta i punkty:

Wiemy, co podstawowa technika szydełka filet jest kolej, a następnie, aby odkryć wzorce w celu przełożenia różnych obiektów. Odnotowuje z naszych następujących wniosków.

Jak zrobić filet szydełkowy obrus

Obrus ​​stworzony w tej technice może stać się doskonały dodatek do ozdabiania tabelę salonu. W kolejnych enselamos wideo-tutorial, jak utworzyć go w kilku prostych krokach.

Jak filet szydełkowy kocyk

Chciałbyś dowiedzieć się, jak tworzyć koc do drzemek pulpicie? Niezależnie od umiejętności, Twój większych lub mniejszych szydełka filet wiedza następny film będzie można go zrealizować.

Chcesz dowiedzieć się więcej szydełka? Tutaj także można nauczyć się tworzyć oczka łańcucha szydełka, poduszki szydełkowe domu, kłęby szydełkowe dla domu lub nawet różne wzory szydełka ślubu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron