Wzory szydełkowe: Beanies mody [zdjęcia]

Jak szydełkować kapelusze. Dowiedzieć się, jakie to proste tworzyć własne czapki szydełkowe dla dzieci, dla dzieci, dla mężczyzn i wiele więcej.

czapki szydełkowe z daszkiem

materiały: Stały drutu szydełka igły (rozmiar N), punkty znacznik, nożyczek i igły tapicerki.

Punkty Croche pracownikówPo pierwsze, powoduje, że punkt ciągu przez węzeł ślizgowego i umieszcza się pętlę w igły dziewiarskie. Gwint przechodzi przez końcówkę igły i z powrotem. Następnie chwytania nici z igłą i doprowadzić go przez pętlę. Usuwa się pętlę z igłą. W rezultacie należy uzyskać nową pętlę na igłę.

Następnie wykonuje punkt spadł włożeniu igły w formie V powyżej. Powinieneś mieć pętlę w igle. Staje się nici i przechodzi przez punkt, niosąc drugą pętlę igły. Teraz podjąć wątek i przekazać go przez obie pętle. Teraz powinno być nowa pętla.

Szydełkowy wzór czapka z daszkiemPo pierwsze, sprawia, że ​​łańcuch pięciu punktów. Łącząca te punkty do obrotu przez punkt przesuwnych w pierwszym punkcie strun. Następnie wykonuje dziewięć prostych punktów w środku z tyłu. Stanowi pierwszy punkt z punktów pomocniczych.

Następnie wykonuje to dwa proste punkty Croche w każdym punkcie, aby uzyskać 18 punktów z kolei. Sprawia, że ​​prosty w pierwszym punkcie następnej rundy i szydełkowych dwóch prostych punktów w drugim punkcie. Powtórz ten wzór, aby zakończyć rundę z 27 punktami. Na następnym okrążeniu sprawia, że ​​prosty szydełkowania.

Następnie zrobić prosty punkt w każdym z dwóch kolejnych punktów i dwa pojedyncze punkty szydełkowych w trzecim okresie. Powtórz ten wzór, aby zakończyć piątą rundę z 36 punktami. Teraz to sprawia, że ​​prosty Croche w każdym punkcie następnym okrążeniu i powtarza schemat piątej rundzie. Wykonaj następujące 12 zakrętów czyni prosty ścieg szydełka w każdym punkcie.

Teraz dochodzimy do krawędzi czasu, aby rozpocząć. Czyni to za pomocą prostych punktów Croche w następujących 20 punktów. Przejdź do następnego kroku i wykonuje punkt przesunięty w następnym punkcie. Odwraca się na części i wykonuje proste Croche w pierwszym punkcie linii i dwoma pojedynczymi punktami poniżej.

Następnie wykonuje prostą Croche w każdym punkcie do ostatnich trzech punktach rzędu. Wykonuje dwa proste punkty Croche na następny punkt i jednego punktu Croche w następnym punkcie. Saute ostatni punkt linii i sprawia, że ​​punkt wślizgnął się do kolejnego punktu na głównym korpusie swojej szydełku kapelusz z daszkiem.

Odwraca się nad obrabianym i wykonuje prosty ścieg szydełka w każdym punkcie linii. Saute ostatni punkt i sprawia, że ​​punkt wślizgnął się do następnej pozycji na głównym korpusie kapelusza. Wreszcie, cięte nici i przechodzą przez ostatni pętli. Użyj igły tapicerki do tuck luźne wątki.

Korzystać z wielu innych prac szydełka więcej czasu. Oto jak tworzyć bransoletki szydełka, serwetki szydełkowe, pudełka ozdobne wykonane z szydełka, szydełka kwiatów, wśród wielu innych prac szydełka.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 6 =


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi إيجابيات الصورة