Zimne Napary: 6 depurativas napoje na lato


  Zwiększenie ilości płynów w okresie letnim jest niezbędne do zapewnienia prawidłowego uwodnienie. oprócz woda (Kalorie zero), możemy wykonać inne napoje, które pomagają nam debug organizm i eliminują toksyny, główną przyczyną obrzęk. Jest to przypadek napary, przygotowane zioła i rośliny które promują dobre samopoczucie. Zobaczmy 6 pojedynczych wlewach recepty można dokonać w domu i wziąć zimny.

  1. dzikiej róży herbata

  Może być stosowane samodzielnie lub w połączeniu z herbata zielona. Zrobione jak herbata (liście Dzika róża) Zwiększa odporność, a kwiaty i łodygi można wytwarzać korzystnie olejku do skóry. Dodaj łyżkę liści w gorącej wodzie, odsączyć i ostudzić.

  2. Napar z liści gorzkiej pomarańczy

  Jeśli chcesz, aby nadawać się do tego lata, to zawarte w diecie Liście herbaty gorzkich pomarańczy, który można otrzymać z Ponytails łyżeczka miodu. Dodaj do filiżanki gorącej wody i pozostawić do zaparzenia przez kilka minut. Filtr i cool.

  3. Herbata ziołowa z brzozy

  Inną rośliną, która pomoże usuwanie toksyn ciało czuć się dobrze zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Zagotuj wodę i dodać 25 gramów zielonej herbaty i 40 gramów brzozowy. Pozostawić do zaparzenia na kilka minut przed filtrowaniem. Chłodny i gotowe do podjęcia w każdej chwili.

  4. Herbata ziołowa z kopru włoskiego i imbiru

  herbata trawienny i depurative, idealny dla zmniejszyć wzdęcia. Jeśli dodamy kilka gałązek rozmaryn Mamy nasilać napój smak. Napój debugowania i towarzyszyć odchudzanie diety w celu wzmocnienia wyników.

  5. infuzyjne jagody

  idealny dla oczyścić organizm w lecie. Może być podawany z kostkami lodu i arkuszach świeżej mięty aby wzmocnić smak napoju. borówka, jego istotnym elementem, jest bogaty w flawonoidy i kwas foliowy i opróżniania efekty. Dobry do zwalczania cellulitu.

  6. ziołowa herbata ze świeżą miętą

  Idealny do dodawania zielona herbata, chociaż można również wziąć herbata miętowa, Oczyszczając i niepowtarzalnym aromacie. Wrzątkiem z pęczek liści, pozostawić 10 minut, odsączyć i ostudzić. Może być podawany z plasterek cytryny.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  5 + = 6


  Danacol laxatif Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo إيجابيات الصورة