Triphala: właściwości i korzyści odchudzanie

Co to jest Triphala? Jest to Połączenie z owoców trzech piętrach (Amalaki, Haritaki i też bibhitaki). Pochodzące z Indie, jest jednym z najczęściej używanych produktów ajurwedyjskich i innych właściwości, pomaga stracić więcej kilogramów. To nie tylko korzyści, które przynosi nam to związek ziołowy, który wykorzystuje potencjał roślin, aby poprawić nasze samopoczucie. Jeśli jesteś na diecie, czy chcą oglądać swoją linię, odkryć przyczyny, które sprawiają, że Triphala naturalnym sojusznikiem.

właściwości Triphala

Triphala ma odchudzanie, tonificantes, desintoxicantes, Poprawia trawienie i sprzyja spalanie tkanki tłuszczowej. Jest to również dobre dla usunąć płyn oraz kontrolowanie apetytu między godzin. Ma łagodny efekt przeczyszczający (Walki zaparcia) i jest naturalnym wyborem do detoksykacji wątroby.

Triphala ułatwia kontrolę poziom cholesterolu, zmniejsza ciśnienie krwi, Promuje krążenie i poprawia czynność wątroby. Był również podane właściwości przeciwwirusowe i przeciwzapalny.

Triphala jest sumą, jak już wspomniano, od trzy zioła, z których każdy z jego właściwościami. Tak więc, Amalaki Jest doskonałym przeciwutleniaczem, który pomaga utrzymać zrównoważone poziomy cukru we krwi. Haritaki, Tymczasem, sprzyja eliminacji toksyn, które gromadzą się w jelitach i też bibhitaki To pomaga zapobiec retencji płynów. W skrócie, to idealne połączenie do promowania odchudzania.

Gdy dieta to nie tylko liczenie kalorii. Tak więc, na przykład, zioła o właściwościach odchudzających i oczyszczających są doskonałym partnerem do włączenia w diecie jak herbata lub infuzji, na przykład. W tym przypadku, thripala może być traktowana jako kapsułki (3 dziennie z jedzeniem lub szklance wody).

Możesz być także zainteresowany: naturalne zioła quemagrasas naparów, aby schudnąć i odkryć 10 Odwodnienie herbatki ziołowe, które można wykonać w domu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 + = 44


Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron