Rak piersi 5 objawów, które nie powinny być lekceważone


  Zapobieganie jest krytyczny wszystkiego związanego do zdrowie, odgrywa istotną rolę w walce z rakiem piersi, jednego z najczęstszych nowotworów u kobiet. Przesądza o diagnozę znacznie zwiększa szanse na pomyślnym ukończeniu leczenia tego nowotworu, który zaawansowanej znacznie w ostatnich latach. Stąd znaczenie znając i uznając objawy, które mogą ostrzec obecność raka piersi. Oto 5 znaków nie należy ignorować.

  1. Guzki

  Jednym z sygnały bardziej widoczne i że nie należy lekceważyć w ogóle są guzki lub wybrzuszenia, które mogą być odkryte wykonując proste badanie własnej piersi, środka zapobiegawczego dla wczesnego wykrywania raka. Guzki są zauważalne w dotyku.

  2. Zmiany w sutek

  Wśród nieprawidłowych sygnałów także zmiany sutek, wraz z pojawieniem się występy lub zagłębienia. Innym objawem, że nie powinny być pomijane są możliwe nieszczelność jeden sutek. Kiedy produkowane w dwóch przyczyn są zwykle typ hormonalny.

  3. Obrzęk i anomalie

  Innym objawem, że albo niezauważone jest niektóre obrzęk piersi lub zmiany w sposobie i jego wymiary, co może wskazywać na proces złośliwej. Należy zwrócić się do obrzęk sutków a sąsiednie miejsc w pobliżu pacha.

  4. podrażnienie lub zaczerwienienie

  Nie wszystkie niedoskonałości skóry w piersiach powinny zadzwoni alarm, ale jeśli pewne zmiany, jak dziwny wygląd skórka pomarańczowa, czerwień zaburzenia, zwłaszcza w obszarze smoczka lub podrażnienie stały skóra.

  5. Pain

  ból To nie jest jeden z głównych objawów związanych z rakiem piersi we wczesnym stadium rozwoju, ale raczej kojarzy się z cykli hormonalnych. Jednakże, jeśli ból jest monitorowany intensywnie w sutek i rozprzestrzenia się w piersi.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  97 − 96 =


  Bol owulacyjny pid Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi