Płaszcze jesień / zima 2015-2016 Wszystkie modele [zdjęcia]

Płaszcze jesień / zima 2015-2016 Wszystkie modele. Nie ma nic do się zimno i trzeba zacząć myśleć o tym, jakiego rodzaju powłok chcą wyglądać. Na sezon jesień / zima 2015-2016 wiele rodzajów modeli wykonywane są: mężczyzna płaszcze, pastelowych, oversize, 70 styl, zamszu, z nadrukami obrazów, włosy&# 8230; Każda okazja wymaga płaszcz i EllaHoy liczysz wszystkie szczegóły dotyczące powłok bardziej modne nosić tej zimy.

szukasz wyciąć jeden płaszcz przypadkowy i nieformalny najlepsze są parki z polaru lub włosy. Parka jest doskonałym podstawowe, które nie może zabraknąć w Twojej szafie. Wybierz model khaki zakapturzony ciepłą podszewką wewnątrz. Inną opcją jest scribblers, istnieją zarówno krótkie i długie modele w zimie i bardzo ciemne kolory takie jak czarny, beżowy, granatowy lub bordowy. Z tego rodzaju powłok nie przejdzie wszystkie zimne i są idealne do spokojnych i sportowy wygląd. Aby przejść do biura lub pracy wybiera płaszcze szmatką lub wełnę, czy klasyczny lub męski krój, kolejna ciekawa opcją jest trenkas (świetnie wyglądają z spodnie i męskich strojów). zakup płaszcz z podstawowych kolorów więc można połączyć go z wszelkiego rodzaju odzieży, na przykład: czarny, biały, szary lub granatowy. Jeśli wolisz nieco krzykliwe modele futro ma kolor czerwony lub pomarańczowy. Innym ciekawym rozwiązaniem jest pastelowe płaszcze, które już prowadzą kilka sezonów mody. Wybierz płaszcz z kołnierzem dziecko w pastelowe różowe lub niebieskie niebo, dasz swój wygląd preppy powietrze bardzo ładne.

Zamszu płaszcze i kurtki Są bardzo modne w tym sezonie, ale nie są najlepsze, aby utrzymać się na zimno, więc zdecydować się na płaszcze polar wewnątrz. Modele w stylu 70 z dużymi klapami są idealne dla tych, którzy szukają retro wygląd. Męskie overzsize lub ściereczką płaszcze są musi mieć. Jest to bardzo wszechstronny model, który można połączyć z wieloma stroje. Więcej triumfuje konstrukcja jest mężczyzną szary płaszcz tkanina kolor. Na swój wygląd, modne płaszcze tym sezonie są włosy. Istnieją modele trzy czwarte lub typ krótki płaszcz. Chociaż istnieją również modele płaszcze włosy, które służą doskonale do codziennego noszenia. Długie płaszcze są trochę wyrzutkami i wiele modeli nie są widoczne w kolekcjach jesień / zima 2015-2016. Płaszcze z nadrukiem zdjęć Zawsze daje elegancki i bardzo chłodny klimat. Odwiedź naszą galerię zdjęć, aby zobaczyć wszystkie modele.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − 84 =


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer