Privalia przygotowuje stałą katalog internetowy dla 2012 [zdjęcia]

Privalia przygotowuje stałą katalog internetowy dla 2012. Firma oferuje modę i akcesoria w Internecie przygotowuje nową stronę internetową Pierwszy kwartał 2012 roku Będzie ona funkcjonować jako Katalog wirtualny produkt stałe i bez zniżki. Nadal trzeba znać nazwę tej nowej strony internetowej będzie kawałek, który uzupełnia układankę sklepów internetowych, które rozpoczęły się z Privalia pięć lat temu. Obecnie ten sklep internetowy oferuje zniżkę 500 marek mody w Hiszpanii, jest obecna także w innych krajach, takich jak: Włochy, Brazylia i Meksyk.

Firma przywiązuje się Barcelona, ​​Privalia, która specjalizuje się w sklepie internetowym z elementów zniżki mody i akcesoriów, odbędzie się o krok dalej, a dla na początku 2012, Chcesz kupić nową platformę, która będzie produkty Katalog stałe.

Privalia obecnie oferuje zniżki z ponad 500 marek w Hiszpanii, które są dostępne w internecie przez trzy lub cztery dni, tak, że opierają się one na zakupach impulsowych. Dzięki tej nowej stronie, która jeszcze nie ma reklamówkę z oczekiwaniami, jest promowanie wygoda zakupy, od rzeczy będzie częścią katalogu, ale nie będą mieli zniżki.

Zatem Privalia chce się zmierzyć zakup nowych platform on-line którzy niedawno przybyli do Hiszpanii, podobnie jak w przypadku brytyjskiego Asos, który wylądował w naszym kraju zaledwie miesiąc temu. Oprócz nowego sklepu internetowego dodaje German Dress-for-less Privalia nabył ten rok i jest "Outlet online" ale ze stałym katalogu mody.

Głównym celem tego nowego sklepu internetowego ma się zakończyć w roku 2012 z Podobna liczba współpracowników takich jak Privalia, czyli około 500. Ponadto od teraz może zaoferować tych pracowników opcję pogodzić swoją obecność z konkretnymi propozycjami ze sprzedaży swoich Kolekcjach.

Privalia Prowadzi segment sprzedaży prywatnych, jak kupować na potrzeby internetowej, aby być członkiem, a od jego narodzin w Barcelonie pięć lat temu, stała 940 pracowników które są rozprowadzane wśród Hiszpanii, Brazylii, Włoch i Meksyku, które są rynki, na których działa.

Ponadto, w tym roku został uruchomiony w Hiszpanii, a wkrótce również we Włoszech, Brazylii i Meksyku biuro podróży dyskontowane internet, połączenia Privalia Travel, gdzie można znaleźć najlepsze oferty na hotele krajowych i międzynarodowych, a także pakiety wycieczek i rejsów.

Tak więc od przyszłego roku nie będziesz wchodzić Privalia tylko znaleźć się targować i kupić sukienkę w przystępnej cenie, ale to Nowy sklep internetowy, można korzystać z pełnej kolekcji i nie trzeba podjąć decyzję, aby kupić przedmiot w pytaniu minut.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Homme qui se sent femme