Ubiory krótkich kobiet: Najbardziej korzystne [zdjęcia]

Suknie dla krótkich kobiet: Najbardziej korzystne. Każda kobieta ma ciało i formy, więc konieczne jest, że znasz swoje ciało dobrze. Wszyscy mamy wady i cnoty ciało, ale istnieją sztuczki, aby ukryć te &# 8220; problemy&8221; i zwiększenia najpiękniejsze części ciała. Jeśli są krótkie, pożegnać się z kompleksu, gdyż istnieje wiele wygląda, że ​​można zaprzyjaźnić. Suknie są główną gwiazdą sezonu, i wybraliśmy sukienki idealne na krótkie dziewcząt.

Po pierwsze, istnieje wiele marek mody, które sobie sprawę, że kobiety mają bardzo różne ciała razem i stworzyli zbiory specjalne dla wysokich dziewczyn, krzywego, drobna, drobna, bardzo cienki&# 8230; Zakłady na kawałku kolekcja dla krótkich kobiet prawie zawsze mądre posunięcie. Długość sukni jest najważniejsza. Krótkie kobiety mają tendencję do ich faworyzować krótkie sukienki lub Mini. Ten typ sukienki wydłużają nogi i stylizować. Ale chcesz nosić mini sukienka z długimi, zakład w sukni z długim i kolano tuż powyżej lub równo. Pamiętaj, że im dłuższa spódnica dodatkowo skraca sylwetkę, ale to nie znaczy, że nie może nosić sukienki lub długi midi. Jeśli zdecydujesz się na jednym z tych konstrukcji zakładu zawsze nosić wysokie obcasy.

Sukienki w jednym kolorze zawsze wydłużyć swoją sylwetkę bardziej jeśli postawić na sobie różne odcienie. Jeśli chcesz wyglądać strój druku, zawsze wybierać modele z małych odbitek. Maxi drukuje lub duża będzie można jeszcze bardziej krótki. Głęboki dekolt sukienki są najlepszym wyborem dla mniejszych kobiet, optycznie twoje ciało będzie wyglądać bardziej wydłużone. Zdecydować się na sukienki, które są zawsze w swoim rozmiarze i nie dostać luzem. Sukienki z dużą ilością objętości lub oversize nie pomoże Ci wygrać więcej centymetrów. Masa odzieży muszą znajdować się w obszarze powyżej i poniżej obszaru powinien zawsze jest gładka i płynna. Jeśli chcesz nosić skarpetki z sukni przypomniał się ten sam kolor i buty również. Jeśli nosisz gołe nogi buty zobowiązania nago kolor, więc masz nogi wyglądają dłużej. Buty i buty bransoletka lub skrócić nogę, tak że najlepiej unika tych wzorów.

Gdzie kupić sukienki na krótkie dziewcząt? Można je znaleźć w firmach takich jak Asos, J.Crew Reformacja, GAP, Topshop&# 8230; Oczywiście, można także wyszukać ubrana w ubrania sklepach &# 8220; Normal&# 8221; tak właśnie postępować zgodnie z wytycznymi, które wyznaczyliśmy w obszarze górze. Włosy mogą także pomóc wyglądać wyższy. Wybiera zbierane, krótkie fryzury&# 8230; w skrócie z każdej fryzurze można nosić jasną szyję. Suplementy powinny być małe i niepozorne.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5


Intoleranse kaffe Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة عيون منتفخة