Trendy jesień / zima 2015-2016: Powrót tiulową spódnicę [ZDJĘCIA]

Trendy jesień / zima 2015-2016: Powrót tiulową spódnicę. tiulowe spódnice są ponownie nowy trend tej jesieni / zima 2015-2016, jest coraz trudniej oprzeć tego rodzaju spódnice. Blogger moda używany przez kilka sezonów, gwiazdy również postawić na nich na więcej niż jeden raz i Carrie umieścić modę w Sex and the City. tiulowe spódnice są romantyczne, eleganckie i idealne do dramatycznego wygląd.

Wiele znanych zużyły tiulowe spódnice inspirowane przez czołowych tancerzy Klasyczny baletowego. Rachel McAdams lewo zaskoczony nas w sukni Valentino z czarnej spódnicy oczka tiulu z ozdobnymi motywami kwiatowymi haftowane, podczas gdy dziewczyna Olivia Palermo ma na sobie spódnice długie i krótkie tiulu kilkakrotnie, zarówno w dzień iw nocy wygląda , tiulowe spódnice z plisowaną projektu są co doprowadziło piosenkarka i aktorka Alice Keys Mamie Gummer, córka Meryl Streep, a Cara Delevingne i Holly Robinson Peet koncentrowały się na krótkich sukienek i spódnic tiulu. , Na wybiegach Fashion Week jesień / zima 2015-2016, Miuccia Prada był odpowiedzialny za zabicie tego typu spódnic, zarówno w kolekcji Prada Miu Miu. Włoski projektant stworzył modele półprzezroczystej siatki, które pozostawiają wiele do wyobraźni, a pokazy mody w Paryżu, był dom mody Saint Laurent, który zdecydował się na spódnice tiulu z bardziej klasyczny wygląd i styl vaporous.

W nowych kolekcji jesień / zima 2015-2016 niskich kosztów firm odzieżowych lub średni koszt, my również zobaczyć wiele modeli lub siatki spódnice Tulle, albo sukienki lub spódnice luźne. Trochę Mistress opracował modele z partii spódnice głośności w Tulle i sorbet kolorach takich jak liliowy lub różowy tort natomiast prawda Decadence midi postawić modele bardzo efektowne. marka wiara Connextion zdecyduje się na tworzeniu krótkich spódnic i koronki Alice i Olivia midi preferują długie spódnice tiulu i dekoracyjnych laminatów. Pastelowe i neonowych kolorach ubierać spódnice tiulowe J.Crew, podczas gdy Isabel Marant i Elizabeth i James siatki spódnice zobaczyć czystej bieli. ¿Jak nosić spódnicę tiulu? Za każdy dzień spódnicy z tiulu z małej objętości i dyskretnym kolorze, można połączyć go z marynarki i koszuli. Na wygląd stron lub ślubu, można teraz korzystać z tiulu spódnica z większą objętość i zapakowaniu. Puszki połączone z sweter, górny, koszuli jedwabiu lub upraw górze.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 + = 29


Bol owulacyjny pid Content Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة