false odzieżowy: Uznając podrobione marka odzieżowa

Fałszywe ubranie jest bardziej powszechna niż nam się wydaje. Często konsument jest świadomy, że nabył podrobionych ubrań, ale czasami może wpaść do oszustwa fałszywych ubrania niechętnie. Zwykle fałszywy fantazyjne ubrania lub marki, ale również z niskich kosztów lub firm średniej cenie. Aby temu zapobiec, wnosimy różne wskazówki, które rozpoznają podrobione markowe ubrania. Nie przegap!.

Jak rozpoznać podrobione markowe ubrania

fałszywe ubrania Jest to choroba, która dotyka więcej ludzi, niż nam się wydaje. Podrabiane luksusowe ubrania pracy, czasu i pieniędzy. Produkuje duże straty ekonomiczne i prestiż dla sektora mody. Zwalczanie podrabianych ubrań stwardnieje na przestrzeni lat, ale nadal jest obecny w naszym społeczeństwie. W wielu przypadkach konsument wie, że kupowanie podrabianych ubrań, ale czasami nie masz pojęcia. ale, Jak rozpoznać podróbkę markę ubrań?

Jak tanio można dostać drogie. kiedy tylko chcesz marka odzieży musi sprawdzić cenę. Jeśli masz bardzo niską cenę jest bardziej prawdopodobne, aby być fałszywe. Trzeba patrzeć na średnich cen podpisu lub wartości jako ubranie lub podobny dodatek, który kupujesz.

Podrobiony marka odzieżowa: Sprawdź etykiety

Na etykietach odzieży wszystko konkretne informacje o każdym produkcie. Etykieta musi zawierać skład ubrań, sprzątanie instrukcje, gdzie stał się marką&# 8230; Jeśli produkt nie ponosi zewnętrzną etykietę, należy szukać wewnątrz ubioru i szukać białych etykiet z bardziej szczegółowych informacji o produkcie. Jeżeli ubranie nie nosić etykiety nie ufa.

Fałszywe odzież marki: Pachnie odzież i akcesoria

Może się to wydawać dziwne, ale zapach ubrania i dodatki To pomoże Ci określić, czy są one autentyczne ubrania, zwłaszcza jeśli chodzi o naturalnych materiałów. Bawełna, len lub skórzane ubrania są łatwe do zidentyfikowania przez zapach. Luksusowe marki zazwyczaj korzystają z bawełny i oryginalne skórzanym dlatego, bo pachnie jak to może być fałszywy garderoby.

false odzież: odzież i akcesoria Toca

Dobrym sposobem, aby wiedzieć, czy odzieży lub akcesoriów jest fałszem jest ich dotykania. Touch jest dobrym sposobem, aby ustalić, czy tkanina jest dobrej jakości. Na przykład, jeśli etykieta mówi, że jest 100% jedwab ubiór powinien mieć jedwabiście miękkie. Jeśli dotkniesz skóry lub kozice i łatwo zmarszczek jest to, że nie jest autentyczny. skórzany &# 8220; rzeczywistym&8221; nie marszczy.

Artykuły odzieżowe i imitacji: Sprawdź szczegóły produktu

Podrobione ubrania mogą zdemaskować Jeśli uważnie sprawdzić. Dlatego należy zbadać drobiazgowo produkt. Trzeba patrzeć w szwach, zamki, fałd, szwów, przyciski, patronaje&# 8230; Źle wykonana odzież i uzupełnieniem luksusu nie może być autentyczne.

Podrobiony odzieżowy: logo podpis

Wiele odzież i akcesoria Niosą logo haftowane podpis. Jeśli logo jest inny od oryginału jest to, że ubiór jest fałszywe. podrobione logo zawsze są one bardzo podobne do rzeczywistych, więc należy uważnie. Jeśli ubranie niosąc fałszywy logo nie może być oryginalny ubiór.

Fałszywe luksusowe ubrania: Guziki

Przeglądaj przycisków ubranie może zagwarantować, że nie zamierza kupić imitację. Należy szukać dobrej jakości przyciski i materiału są one wykonane. Normalnie, luksusowe marki użyciu wysokiej jakości materiałów. Ponadto, wiele przycisków opatrzone znakiem znaczek na nich. Należy również zwrócić uwagę na jak są wszyte guziki, na które trzeba spojrzeć na szyte i przędzy jakości.

z nich wskazówki natychmiast rozpoznać podrobione ubrania. Możesz być także zainteresowany: Porady na zakupy online że każda fashionistka powinna wiedzieć, a kiedy idę na zakupy nie pasuje do mnie: Przyczyny i wskazówki


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 − = 64


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi إيجابيات الصورة