Dieta Dukana tygodniowy potrawy dietetyczne na każdym etapie

Dukan dieta, dieta tygodniowa planowanie. Poniżej szczegółowo co programowanie należy postępować w ciągu siedmiu dni w tygodniu, aby stracić tych dodatkowych kilogramów.

Istnieje wiele opinii, które zostały dokonane na temat diety Dukana, ale są na pewno wiedzieć wszystko o tej słynnej plan odżywiania? Następnie zajmiemy precyzyjnie, aby przynieść wam wszystkie szczegóły na temat Tygodnik planuje Dieta Dukana, aby schudnąć.

Dukan diety charakteryzują się wysoką planu białka i składa się z trzech etapów: pierwszy jest nazywany fazę ataku i przechowuje tłuszczowe są wychwytywane i alarmuje metabolizmu. W drugiej fazie, znany jako fazę przelotową Dukana diety dla utraty wagi; natomiast trzecia faza jest konsolidacja resume i wprowadzić wszystkie produkty spożywcze diety.

W tej pierwszej fazie diety można jeść tylko produkty bogate w białko i należy unikać jakiegokolwiek cukru, tłuszczu lub kalorii. Ten etap, który trwa od 2 do 3 dni, pomoże Ci schudnąć. Tutaj można jeść kurczak, indyk, cielęcina i wołowina, jaja, ryby, skorupiaki, wędzony łosoś, mleko i jogurt.

Jednym z menu na diecie Dukana w fazie ataku może składać śniadanie 2 jajka, 1 szklanka jogurtu i ciastek, szynki lub indyka, dwoma plastrami wędzonego łososia z jogurtem lub twarożkiem i na kolację 2 jaja z grillowanym kurczakiem i jogurt.

Ale nie sądzę, że jest jedyną alternatywą, ponieważ można zbudować swoje Tygodnik planowanie Dieta Dukana w następujący sposób:

  • śniadanie: Kawa i dwa jajka, 200 g niskotłuszczowego sera z plasterkiem chudej szynki.
  • lunch: Jaja z majonezem, jogurtem z dwóch Hamburgery, steki, łosoś lub surimi z piersi kurczaka i jogurt.
  • piknik100 g jogurtu albo sera o niskiej zawartości tłuszczu.
  • kolacja: Małże marynowane z owocami morza lub szynki i jaj z wanilii surimi i łososia.

faza Cruise na diecie Dukana

Na tym etapie dodać nowy pokarmy dozwolone na diecie Dukana, Białka roślinne. Należy jednak zachować ostrożność, aby nie spożywać na przykład marchew i buraki więcej niż raz dziennie.

Na śniadanie można zjeść 2 jajka, jogurt i 2 ciastka, sałatki na lunch i piersi z kurczaka z zielonej fasoli i niskotłuszczowego jogurtu. Na obiad, dwa plasterki polędwicy z łososia ze szpinakiem i jogurt.

Konsolidacja i stabilizacja faza diety Dukana

W fazie konsolidacji można wrócić do jedzenia cukru i węglowodanów, to znaczy, chleba, sera, owoców i produktów skrobiowych, zastrzega czystego dni białko czwartek. Faza stabilizacji powinno nastąpić w ciągu 10 dni, biorąc pod uwagę, że tylko czwartek może spożywać białka, a także nie zapomnij wziąć trzy łyżki otrębów owsianych dziennie.

Dukan dieta tygodniowa dieta aby schudnąć

Oto kalendarz tygodniowy posiłków dela Dieta Dukana.

  • Poniedziałki, środy i piątki powinny spożywać: śniadanie: Beztłuszczowy jogurt z trzema łyżkami otrębów owsianych i przy filiżance kawy lub herbaty. lunch: Pieczony łosoś przyprawione z cytryną lub z sosem jogurtowym z posiekaną szalotką. można przełączać się z jaj lub owoców morza. piknik2 Jogurty niskotłuszczowe. kolacja: Omlet z niskotłuszczowego jogurtu i trzy plastry szynki.
  • Wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę należy spożywać: śniadanie: Trzy łyżki ziaren owsa i sera o niskiej zawartości tłuszczu. lunch: Piec mięso z przyprawami i kurczaka lub indyka z dwoma niskotłuszczowych jogurtów. piknik: Jogurt o niskiej zawartości tłuszczu lub jajko. kolacja: Rożna z jaj lub sera o niskiej zawartości tłuszczu.

Ponadto, nie przegap najlepszych receptur fazy ataku i stabilizacji diety Dukana.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2