Dukan faza rejsu: Przepisy na śniadanie

Zacznij swój dzień, gdy jesteś dieta jest nie jeść śniadania. Co recepty sporządzone Dukan faza rejsu? Chodźmy zobaczyć kilka prostych wskazówek kulinarnych sugestie, w jaki powinny być śniadanie na tym etapie dukaniano metody.

Po fazie ataku, wchodzimy faza rejsu Dukan, drugi etap, w którym niektóre nowe funkcje do listy dozwolonych produktów spożywczych są włączone, więc menu będzie również bardziej zróżnicowane. otręby owsiane Pozostaje główną żywności na tym etapie (maksymalnie 2 łyżki dziennie), do którego można dodać otręby pszenne (maksymalna dzienna Łyżka). Możemy również wziąć tłuszczu mlecznego, i mleko w proszku lub lniany, między innymi pokarmami.

Śniadanie recepty Dukan etap rejsu: słodka czekolada

Aby przygotować ten przepis słodki potrzebujemy następujące składniki: jajko (1) mleko w proszku (6) łyżki odtłuszczone kakao (Łyżka) płynny środek słodzący gotowania (1 łyżeczka) drożdże (Łyżeczka do herbaty) ciekłego mleka odtłuszczonego (Łyżeczka do herbaty). Tak proste, jak dobrze mieszając wszystkie składniki i umieścić w żaroodpornym miski. Piec przez około 12-14 minut.

Śniadanie recepty Dukan etap rejsu: ciasto

Aby przygotować ten ciasto będzie potrzebny: owies otręby (4 łyżki stołowe) otręby pszenne (2) łyżki jajko (Single całość) białka jaj (4) ser bity 0% tłuszczu (4 łyżki stołowe) Odtłuszczone mleko w proszku (8), łyżki drożdże (Łyżeczka do herbaty) odtłuszczone kakao (2) łyżki płynny środek słodzący i aromat waniliowy. Po pierwsze, możemy bić pianę z białek dobrze i rezerwa w osobnej misce. W innej misce wymieszać wszystkie pozostałe składniki dobrze i na koniec dodać pianę z białek zastrzeżone. Umieszcza się w pojemniku odpowiednim do pieca i gotowano w temperaturze 180 ° przez 30-35 minut. I gotowy na śniadanie.

Śniadanie recepty Dukan etap rejsu: Cupcakes

Aby przygotować kilka pysznych cupcakes potrzebują tych składników: ser pobity (0% tłuszczu, łyżka) otręby owsiane (2) łyżki jajko (1) Odtłuszczone mleko w proszku (trzech), łyżki drożdże (2 łyżeczki) płynny środek słodzący i aromat waniliowy. W misce mieszalnika wymieszać wszystkie składniki. Gdy mieszanina musi pieczenia babeczki, 200 ° w piecu i przez 15-20 minut. można ozdobić ciastko z mieszaniną, sporządzoną z kawy (łyżeczka do herbaty), odtłuszczone mleko w proszku i odtłuszczonego mleka (3 łyżki każdego).

Śniadanie recepty Dukan etap rejsu: cynamon ciasto

Są to składniki niezbędne do przygotowania ciasta o smaku cynamonu: I odtłuszczonego sera pobity 0% tłuszczu (łyżka) jajko (1) drożdże (Łyżeczka do herbaty) słodzik gotowanie, Odtłuszczone mleko w proszku (trzech), łyżki cynamon i łyżeczki odtłuszczone kakao. Wszystkie składniki miesza się i umieszcza w piecu w misce przez 20 minut (temperatura 200 stopni). Kakao może być tłumione.

Śniadanie recepty Dukan etap rejsu: naleśniki

Dla tego przepisu potrzebne są: jajko (Jedną całość i dwa białka jaj) odtłuszczone mleko (6) łyżki mleko w proszku (3 łyżki stołowe). Wymieszać wszystkie składniki, dodając całe jajko ostatni. Lista mieszanie, podgrzać na patelni, z kroplą oliwy z oliwek, a czynimy naleśniki.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 − = 23


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Corte de cabelo do eserto Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer Oysho