Dobry domowy przepis kinder: Krok po kroku

Dobry przepis na domowej roboty kinder. te pyszne desery Są ulubieńcem najmłodszych. następnie Uczymy, jak zrobić ten pyszny przepis na dobry kinder.

Jak zrobić własną Kinder Home

składniki3 duże opłatki lub 20 wafle wyciąć prostokątny lodu, 3 tabletki czekolady mlecznej i 4 łyżki oleju słonecznikowego.

Składniki do napełniania225 g. obrane orzechy laskowe prażone, 125 gr. cukier puder 50 g. mleko w proszku, 50 g. masła, 100 gr. biała czekolada i 50 g. olej słonecznikowy.

Rozwój krok po krokuPo pierwsze, rozpoczyna przygotowania nadzienia laskowych krem ​​używany do. Aby to zrobić, należy usunąć laskowe skóry i szlifować przez cukru pudru i mleka w proszku do pasty. Weź miskę i wprowadza białą czekoladę i masło. Fúndelo w urządzeniu mikrofalowym w 30 sekundowych odstępach czasu. Wreszcie, dodać olej.

Wymieszać wszystkie składniki i tę mieszaninę łączy się z pasty z orzechów laskowych zrobiłeś wcześniej. Ubij wszystko razem z mieszaczem ręką, aż grzywny śmietaną. Gdy masz krem ​​z orzechów laskowych ostudzić przed użyciem.

Gdy krem ​​z orzechów laskowych jest gotowy do zamontowania Płytki rozpoczyna się, a następnie stopić czekolady mlecznej z 4 łyżki oleju słonecznikowego w misce. Można wybrać się topić ją w kąpieli wodnej lub, jeśli wolisz, w kuchence mikrofalowej na 30 sekund. Usunąć za każdym razem, aby zapobiec spalania. Po jego stopieniu ostudzić aż temperaturze pokojowej, w ciągu 5-10 minut,.

Montaż kinder dobrego domuPo pierwsze, płytka bazowa umieszczone na nich i dodaje warstwę kremu z orzechów laskowych będzie mieć konsystencję gęstego wystarczająco aby nie pozostawiać opłatkiem. Przykryć innym wafla. Następnie wyciąć wypełnione wafli w równych prostokątów tych samych płytek wielkości. Teraz pomaga widelec wanny każdej z płytek do miski czekolady. Weź laskę i ostrożnie usunąć nadmiar. Wreszcie, liście i skąpane płytek na stojaku z papieru kuchennego od kroplówki.

Musisz zostawić suszenia płytek w temperaturze pokojowej przez 12 godziny, o dotykać je bez obawy o uzyskanie na nich odciski palców. Ponadto, poprzez utrzymywanie zalecamy je przechowywać w szczelnym pojemniku, a w przypadku dokonywania ciepła, aby utrzymać je w temperaturze pokojowej można przechowywać w lodówce, ale woleliby je 30 minut przed jedzeniem do czekolady i śmietany odzyskać jego kremowa konsystencja.

Poza tym, to jak wyjaśnić kinder skomplikowany przepis jajka i wiele innych słodyczy dla dzieci, takich jak, na przykład, to przepis na domowe ciasto, jak zrobić ciasta słodycze lub jak zrobić pyszne babeczki.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

84 − 74 =


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Content Danacol laxatif Erstatning for kød Eruptions cutanees vih