Jak zrobić domowe lody mięta

Przy wysokich temperaturach nie ma nic lepszego niż zrobić sobie przerwę, biorąc coś chłodniej. Ale wielu z przemysłowej lody sprzedawane nie tylko nas przekonać, że jest to, że wiele zbędnych kalorii i dostarczyć wszystkie rodzaje środków konserwujących, które robią niewiele dla naszego zdrowia. Jeśli chcesz cieszyć się zdrowy sposób, nie przegap jak zrobić domowej roboty lody mięta który przynosi ogromne korzyści dla organizmu. A poza tym, to śmierć!

składniki

• 4 żółtka

• cukru 125 g

• 200 ml kremu

• 100 ml mleka

• 2 łyżki liści mięty

Krok po kroku

pełny szklanki wody i podgrzewać, aż ma się gotować. Wprowadź liści mięta i odstawić na 10 minut więc można strącać w wodzie maksymalną ilość soku możliwe. Po przejechaniu tego czasu, szczep dobrze wodą, aby usunąć ślady mięty, zaostrzenie ten ostatni z łyżką, aby wydobyć jak największą ilość substancji.

Chociaż wprowadzenie żółtka, śmietanę i cukier w misce i zamontować je za pomocą miksera, aż sztywny; czyli uzyskanie takiej objętości, że po włączeniu krem ​​pojemnik nie pada. Po to, dodaje się do mieszanki mlecznej w drugim pojemniku i mięty i dobrze wymieszać.

Wreszcie, należy wprowadzić je w zamrażarce jedna godzina. Po przejechaniu tego czasu należy wyodrębnić i pokonać, aby zapobiec kryształki lodu są tworzone. musi to powtórzyć co 45 minut podczas cztery godziny następujący. I voila! Masz lody jako zdrowe i atrakcyjne umieszczenie trochę świeżych liści mięty dookoła.

Co sądzicie o tym przepisie? Zaleca się również przyjrzeć się przepis na lody czekoladowe.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − 2 =


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi إيجابيات الصورة