Ozdobione owocami: najbardziej oryginalne pomysły [ZDJĘCIA]

Pomysły na dekorowanie owoce. Szukasz oryginalnego pomysłu wprowadzenia dziecku, że owoce? następnie Oferujemy najbardziej oryginalne dekoracje dla owoców.

Owoc jest w wielu okazjach, jeden z mniej smaczna do większości dzieci w domu potraw. Dlaczego nie spróbować wydrukować zabawny akcent do prezentacji? Być może w ten sposób dzieci się, aby zobaczyć owoc inaczej. Nie przegap następujące Owoce dekoracyjne pomysły z których można służyć jabłka, melony, gruszki i pomarańczy swoim dzieciom.

Jabłko kwiat

Istnieje wiele różnych sposobów, aby kształtować jabłko. Ale w tym przypadku pokażemy, jak można włączyć proste jabłko w pięknym kwiatem. Uwaga!

Wiemy, jak stworzyć kwiat jabłoni. Teraz nadszedł czas, aby ukształtować twarz na tym samym kawałku owoców. Jest to idealna praca do dekoracji stołu i partie obecne tace owocowe dla dzieci.

Jest to bardzo prosta dekoracja, ponieważ wszystko, co musisz wyrzeźbić jest ustach, wargi i zęby. Kluczem do tego jest, aby nie usunąć zbyt dużo dekoracji jabłko. Ważne jest, aby usunąć tylko powierzchnię, czyli powłoki.

Do pracy wewnątrz jamy ustnej może pomóc frezu. Wyrażenia, które mogą odtwarzać przebieg z konta, szok, zaskoczenie, szczęście, smutek ...

Podczas gdy nauczyłem się robić śmieszne miny na jabłka można również wykonać gruszki lub pomarańczy, między innymi.

Śmieszne kosze melon

Innym owocem, który możemy wykorzystać do tworzenia zabawnych ozdób jest melon. W tym przypadku, będziemy uczyć, jak można zrobić oryginalny kosz z królika wewnątrz.

Aby to zrobić, musisz najpierw wykopać wokół melona eliminując wszelkie pozostałe nasiona i miąższ. Następnie wykonuje się nożem na pół, pozostawiając taśmę kilku centymetrów łączeniu obu części.

Następnie rzeźba szczyt. Dzięki niemu można dostać się do stworzenia dwóch królik uszy i usta. I uzyskać wąsy i oczy można włączyć, a następnie, aby paski lukrecji. Tymczasem, aby naśladować nos po prostu piłka sama melona można spiąć wykałaczką.

Odkryłeś oryginalnych pomysłów do dekoracji owoce, ale wiemy, że niektóre przepisy dla: soki owocowe i warzywne lub także inne pyszne desery wykonane z owoców.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 + = 53


Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo