Jak zrobić Homemade Churros: tradycyjnej receptury

Chciałbyś wiedzieć jak zrobić domowe ciepłe bułeczki? Dajemy Ci Oryginalny przepis W kilku prostych krokach, które pomogą Ci być doskonałą gospodynią. Tak na specjalny dzień, jak na śniadanie, jest to słodki hiszpański szalejącej dokądkolwiek idzie.

Jak amerykańskie naleśniki są niekwestionowanym znak Stanów Zjednoczonych, który nie został przetestowany Hiszpania churros? Jest to prosta masa na podstawie podstawowymi składnikami jako oleju, mąki lub cukru. I jest tak proste, dlaczego nigdy nie gotowane w domu? Cóż, od teraz, Churros czekolada con Śniadanie będzie twoja specjalność. zauważa przepis krok po kroku wnosimy.

składniki potrzebne

Jako środek do tego samego kubka wszystkich składników, to trik, dzięki czemu ciasto jest doskonałe.

 • mąka: Filiżanka
 • cukier biały: Do smaku, posypać raz smażone churros
 • woda: Filiżanka
 • sól: Pinch
 • Oliwa z oliwek: Pół szklanki
 • oliwa z oliwek: Potrzeba smażyć churros raz wyciągnąć

etap przetwarzania

 1. Na początek Zagotować wodę z pół szklanki oliwy z oliwek i szczyptą soli.
 2. Zmniejszyć ogień i iść dodając mąkę powoli do przodu, aż remueves idą w cieście. Jako wskazówka, powiemy Ci pomóc drewnianą łyżką.
 3. Gdy masz ciasto gotowe, pozostawiono do ostygnięcia.
 4. Następnie umieścić ciasto w rękaw cukierniczy i Hotcakes promień około 15 cm. Pamiętaj, że podczas smażenia, jej wielkość zostanie zmniejszona.
 5. Wreszcie, smażone w gorącym oleju z oliwek złoty kolor Apostolskiej. Gdy wszystko jest gotowe, wziąć je i spuścić olej na ręcznikach papierowych.
 6. Ostateczna touch posypać cukier biały do smaku

Już masz gotowy churros! I służyć im w dobrym towarzystwie, sprawdź przepis na domowej czekolady, które przynoszą. ubezpieczenie Więcej niż jeden ssące palce ...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =


Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron