Ciastka dla diabetyków z Thermomix

Cukrzycę ciasta przepisy kulinarne ze swoim Thermomix. Czy jesteś z cukrzycą? Możesz również korzystać z najbardziej pyszne ciasta. Tutaj możemy ujawnić niektóre z przepisy na ciasta, ciasteczka i ciasta dla diabetyków, które mogą być wykonane w Thermomix.

Ser ciasto na cukrzycę z Thermomix

składniki1 paczka krakersów graham, 4 jajka, 120 gr. cukier, 300 gr. Serek Philadelphia, 200 gr. śmietany, 75 gr. masło i dżem.

opracowaniePo pierwsze, umieszczenie ciasteczek, masła, który powinien znajdować się w temperaturze pokojowej w szybie Thermomix i skruszone przez 30 sekund przy prędkości 6. Miejsca Otrzymaną masę do formy. Następnie należy wprowadzić do formy w piecu i piec do podstawy sernik aż ostre i złoty kolor.

Po prawidłowo rozłożone wypełnienie ciasto, zapisz go w lodówce i ostudzić przez trzy godziny.

Aby zakończyć przygotowanie tego sernika na Thermomix, gdy jest chłodno wpływy na pokrycie powierzchni tego ciasta z dżemem i zarezerwować go z powrotem do lodówki.

Cukrzycowa ciasto z Thermomix

Poniżej prezentujemy przepis, którego główną atrakcją placek, ale jej nowością jest prezentowany o smaku pomarańczowym. Waż z tego pysznego przepisu?

składniki: 04.01 kg. cukru, 1/4 kg. Mąka z pszenicy, 100 g. Olej, 1 jogurt, sok pomarańczowy 1, jeden z drożdży chemicznym 3 jaja i sól.

Opracowanie pomarańczowego ciastaPrzede wszystkim, należy umyć i oczyścić pomarańczowy, usuwanie szczotkę z wszelkich pozostałych zanieczyszczeń zawierających skórę. Następnie wyciąć pomarańczowy na ćwiartki, a wraz z jajami, umieścić te składniki do miski swojego Thermomix. Prográmala w 37º temperatura, prędkość 5 przez 3 minuty.

W tym samym czasie, należy ustawić piec do ogrzewania w temperaturze 180 ° C, a w misce i mąki z proszkiem do pieczenia oraz szczyptą soli. Zastrzegamy te składniki. Po tym czasie dodać do masy swojego ciasta pomarańczowego, jogurt i olej. Mieszać te składniki przez 15 sekund przy prędkości 2 i pół.

Kontynuujemy teraz z mąką. W tym przypadku, należy dodać do powyższych składników i programowania przy tej samej prędkości, zremiksowany przez 15 sekund.

W tym momencie masz już ciasto ciasto pomarańczowe gotowy. Jest to czas, potem przekazać je do miski wystarczająco duży, aby go pracować ręcznie za pomocą szpachelki. Napełnić połówki formy i w końcu piec przez pół godziny.

Jeśli szukasz więcej receptur ciast i deserów, aby Państwa Thermomix, oto kilka propozycji, aby przygotować torty, desery czekoladowe przepisy lub przepisy kulinarne ze swoimi Thermomix domowe naleśniki.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =


Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo