Recortables bezpłatne druku lalki dla dzieci [ZDJĘCIA]

lalki papierowe. Papierowe lalki są jedną z klasycznych gier par excellence. następnie spojrzymy na niektóre projekty i przedstawi również niektóre z wycięciami nowoczesnych lalek.

Historia papierowe lalki

Chociaż papierowe lalki zostały wykorzystane na różne sposoby, ponieważ papier istnieje, dopiero około 1700, kiedy pojawił się we Francji, które mogłyby zostać uznane za pierwsze „papierowe lalki”.

Liczby te były wyrażane w różnych strojach zwanych Papins i byli bliżej marionetek, co teraz wiemy jak papierowe lalki. Te Papins były wykorzystywane w grach i teatrillos satyrycznie wysoką społeczeństwa, jak były własnej rozrywki dla dorosłych wyższej klasy. Kostiumy wykorzystane były odbiciem mody czasu.

Od 1800 roku, brytyjskich i amerykańskich producentów edytowany papierowe lalki, ale dopiero w drugiej połowie XIX wieku, kiedy stał się popularny. Popularność ta rozprzestrzeniła się w XX wieku do dziś, będąc odzwierciedleniem zmian, jakie społeczeństwo przeżywa estetycznie i społecznie.

stare papierowe lalki

Wśród różnych propozycji stare papierowe lalki można znaleźć wiele stylów. Wiesz, czym niektóre z nich wśród osób, które mogą różnicować recortables dla lalek i lalki.

wśród recortables stary dla lalek możemy odciążyć internetowego eKompletny quipaciones piłkarskie, mundury wojskowe, horsemanships narciarstwo i tenis, na przykład wycięte lalki jednolity kąpiel.

Różnorodność w przypadku papierowe lalki Jest o wiele szerszy. Tak więc, na przykład, można znaleźć od własne sukienki inspirowane przez 50s, ubrany w Sewilli, różne sukienki dla dziewczynek, jeździć zestawów sportowych modeli dla Sceny na plaży gry czasu, mundury pielęgniarka lub nawet mundurów wojskowych z czasów wychwalając uczucia narodowy.

Nowoczesne papierowe lalki

Przeciwko obowiązującej w stylu lat 50. i 60., widzieliśmy powyżej, istnieją inne style wycięciami nowoczesnych lalek. Conozcámoslos!

Obecnie Wycięcia są inspirowane przez obecnych gwiazd. Tak więc, na przykład, poprzez wycięcia dziś możemy liczyć na strój kąpielowy ciało znani aktorzy imitować suknie aktorek chwili, możemy wydrukować i wyciąć wszystkie te projekty, które widzimy na wybiegach mody, można pobrać recortables sukienki dla psów lub cieszyć Wycięcia postaci z kreskówek moment.

Widzisz historycznej ewolucji stylów między starożytnych i współczesnych recortables jest znaczna. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej recortables lalkę, nie przegap kolejną galerię zdjęć, które można pobrać dla Ciebie.

Szukasz więcej pomysłów rzemieślniczych dla dzieci? Tutaj pokażemy jak stworzyć bransoletki żelki bez krosna, pomysły na twórczą papieru recyklingu, szmaciane lalki lub zakładki EVA.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 1


Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة