EVA Mikołaj Krok [Video]

EVA Mikołaj: krok po kroku. Chwilę do Bożego Narodzenia przybywa z oczekiwaniami, a wraz z nim Santa Claus i Mędrcy. Ozdobić nasz dom według tych świąt możemy wykorzystać różne materiały i dokonać Rzemiosł różnych. Jednak to, co nie można pominąć jest Mikołaj wykonane z własnych rąk, a tym bardziej teraz, że wiemy i zrobić kilka lalek fofuchas lub Foamy gumy EVA. W tym artykule będziemy uczyć się, jak sprawić, by nasz krok Mikołaj EVA tak nie pozostają bez niego i mogę pokazać całą swoją rodzinę i przyjaciół. Co o tym sądzisz?

Niczego nie brakuje do Bożego Narodzenia, a wraz z nią prezenty, kolacje, spotkania rodzinne, a także dekoracje domów, sklepów i ulic.

W tym roku proponujemy coś innego do poprzednich lat, a jak się tak modne robić różnych stylów lalek z praktyką i Eva gumy przystawki, ponieważ myśleliśmy, dlaczego nie możemy również dokonać nasz własny Mikołaj.

Ponadto, nie tylko dla powyższych cech uderzające nauczyć się je robić, ale również można scharakteryzować jak chcemy. Tak bardzo, że można również nauczyć jak Eva lalki gumowe komunie. Więc pomyśleliśmy, dlaczego nie stworzyć Mikołaj ten artykuł?

Krok po kroku jak zrobić Santa Claus EVA.

potrzebujemy:

 • Płyty gumowe Eva różnych kolorach: cielisty, czerwony, biały i czarny.
 • Żelazko.
 • Nożyczki.
 • Mazaki.
 • Porexpan kule o różnych rozmiarach.
 • gorący klej.

Praktyczna realizacja:

 • Aby rozpocząć niech uczynić głową Nasz Mikołaj. Aby to zrobić, będziemy podejmować pierwsze porexpan piłka, nie wielki. Podgrzać lekko grillowany wystarczająco duży kawałek cielisty gumy Eva i raz gorąco będzie wywierać presję na naszym czynieniu porexpan piłka. Wytnij i wklej nadmiar gumy Eva naszej piłkę tak, że jest bardzo miękka i gładka. Przystępujemy zrobić tę samą operację z drugiej głowicy tak aby nie pozostawić żadnych spacji. Jak można stać się częścią, gdzie można zobaczyć Wiązanie obydwu, ogrzeje pasek w tym samym kolorze lub innego mięsa i ten związek będzie trzymać się zrobić to lepsze wykończenie.
 • potem kapelusz i brodę. Aby broda po prostu wyciąć niektóre biały guma eva w kształcie brody, a następnie wkleić go w twarz naszej Mikołajem.
 • Do cap wykorzysta rodzaj stożka z gumy EVA i będziemy trzymać nasze głowy lalki. I ozdobić białe na dole. Będzie to wystarczy podgrzać i wklej gdzie czapka i szef naszej Mikołaja zbierać pasek w tym kolorze.
 • do ciało utiliaremos porexpan większy piłkę i zrobić płaszcz dla naszego Mikołaja w taki sam sposób, w jaki zrobił z naszymi lalkami fofuchas. Możemy wykonać te same czynności, ale z czerwonym, białym i czarnym.
 • Podobnie postępujemy z resztą ciała. czyli stopy. Gdzie najśmieszniejszy sposób to zrobić jest użycie porexpan piłka Średnich i dużych. Należy pamiętać, że but będzie połowa tej kuli, więc obliczyć w przybliżeniu, jak duży może być.
 • Kiedy już nasza piłka porexpan przeciąć na pół, ogrzeje eva coma czarny kolor i umieścić je na naszej połówki. Więc to jest bardzo sztywny. Będziemy odciąć nadmiar i będzie trzymać ostrożnie. Wreszcie będziemy zbierać wszystkie kawałki i mamy piękny Świętego Mikołaja spieniony.

Dla wszystkich tych, którzy chcą poznać inny sposób prowadzenia tego rodzaju lalki, podamy to film instruktażowy gdzie uczy inny sposób, aby to zrobić:

Mamy nadzieję, że wam się spodoba!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 − 26 =


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة عيون منتفخة