Twórczy recykling: rękodzieło skarpety [ZDJĘCIA]

Oryginalne pomysły na skarpetki recyklingu. Czy masz stare skarpetki w domu masz zamiar wyrzucić? nie robić. Poniżej prezentujemy inny recyklingu pomysłów, które można utworzyć ze starych skarpetek.

Wcześniej znany sposób do recyklingu przyciski w oryginalny sposób, idea recyklingu kawy względów bibliotek lub propozycje do recyklingu, na przykład zabawnych pomysłów do tworzenia biżuterii z recyklingu. Teraz jednak będziemy wyjaśniać Jak zrobić twórczych rzemiosła ze skarpetami.

wełniane skarpety są idealne, aby usunąć kurz z niewielkich obszarów w domu, gdzie jest to trudniejsze do osiągnięcia. Aby to zrobić, Musisz rękawicę wystarczająco duży, dzięki czemu można umieścić swoją dłoń. Kiedy już to gotowy i może być łatwo czyszczone pomiędzy, na przykład, otwory grzejniki lub żaluzji.

Mycie okien

Jak wspomniano powyżej wełnianych skarpet są idealne do czyszczenia domu. Tutaj prezentujemy kolejną propozycję: ich używać do czyszczenia szkła i okien. Wełna jest idealny w takich przypadkach, ponieważ nie rzucają szarpie, a także szybko schną.

Teddy recyklingu skarpetki

Teraz nadszedł czas, aby wprowadzić zadania przeznaczone dla dzieci w domu. Chodzi o stworzenie zabawy misia podobnego do węża ze starych skarpetek, które masz w domu. Potrzebne będą: 7 skarpety, nożyczki, wata, igły, nici, dwa przyciski i czerwoną wstążką.

Krok po kroku: Początek napełniania skarpetki z waty. Kiedy już wszystkie skarpetki z wyściółką wewnętrzną, umieszczone jeden za drugim, stawiając jeden palec w pięści następnego. Ayúdate igły i nici do wiązania się ze sobą.

Z ostatniej skarpety trzeba zrobić odwrotnie. Oznacza to, że zamiast mocowania go pięścią toe wcześniej, należy dołączyć mankiet.

W ostatnim skarpety palców, szyte czerwoną wstążkę. Wyciąć i zrobić szczyt odwrócony do osiągnięcia tego języka nadziewane z skarpet z recyklingu.

Wreszcie, szyć dwa przyciski tworzą oczy pluszowego węża.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =


Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo عيون منتفخة