Betlejem dane dla dzieci: Robisz je z rolek papieru toaletowego [ZDJĘCIA]

Betlejem dane dla dzieci: Robisz je z rolek papieru toaletowego. Dzieci uwielbiają uczestniczyć w dekoracji domu Bożego Narodzenia i przekazać go pięknie umieszczenie Betlejem i figurki. Problemem jest to, że często, dane te są delikatne i mogą się łamać, gdy spada w ręce dziecka. Dlatego pokażemy wam jak zrobić figury Betlejem z rolek papieru toaletowego i innych materiałów papierniczych dla małego domu rozwijać swoją szczególną narodziny więc można ozdobić pokój lub dowolny zakątek domu bez narażania złamać niczego. Ponadto, aby zrobić wszystko, co na pewno podoba więcej niż tylko wprowadzenie liczb.

Wiesz, że ten blog kochamy do recyklingu materiałów do rzemiosła, a dzięki nim możemy robić rzeczy tańsze wszelkiego rodzaju, a także chronić środowisko. Wiecie jak można owinąć prezenty Boże Narodzenie to organicznie, a dziś mamy zamiar nauczyć się, jak wprowadzać dane liczbowe dla dzieci jeździć własnych Belenes pomocą rolek papieru toaletowego tekturowych zniknęły.

Z tych rolek i niektórych materiałów bardziej będzie wskazywać dzieciom może Maryję, Józefa, Trzech Króli, pasterzy i chcą umieścić dowolny rysunek po urodzeniu.

Materiały będziemy używać

  • Rolki papieru toaletowego. Są one podstawą tego rzemiosła i będziemy dla każdego z bohaterów. W jednej trzeciej rolki, gdzie wyciągnąć z powierzchni figur obrazy a reszta zostanie pomalowany kolorem, aby jak gdyby były płaszcze i garnitury każda z figur. Przykładowo, jeśli NMP logiczne jest, że jest niebieskie, a Joseph Brown, ale jest to najlepiej pozostawić do wyboru dzieci.
  • papier krepa lub kawałki starej szmatki. Z tego papieru lub tkaniny, co możemy zrobić, to głowa Świat, który obejmie górny otwór rolki papieru i być przywiązane sznurkiem. To możemy zrobić zasłonę Najświętszej Maryi, chusty noszone na pastorów głowy itp
  • Papier lub tektura. W przypadku Trzech Króli, jeden z ulubionych bohaterów dzieci ubrać, musimy zrobić papierowe lub tekturowe korony. Narysować je na papierze i malować je wyciąć je i kleju otaczającą cylinder rolki.
  • Bawełna i słomy. Bawełna posłuży do brody Trzech Króli, Józefa, pasterzy ... i nawet jeśli uda nam się anioł Gabriel i chcę umieścić włosy. Słoma może być również używany do włosów figur.

Z kilku materiałów, trochę wyobraźni i pomaga z przykładów galerii obrazu, dzieci mogą tworzyć scenę Narodzenia najbardziej oryginalne.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 + = 89


Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron