Pomysły DIY: krok Country Zasłony [ZDJĘCIA]

Kraj Zasłony: Jak zrobić zasłony kroku. Chcesz wyremontować swój dom? następnie wyjaśnić krok po kroku jak zrobić własny zasłony rustykalny do salonu, kuchni czy sypialni.

Zasłony są istotną częścią każdego domu, niezależnie od stylu. Istnieje wiele modeli, ale z pewnością rustykalny styl jest idealny dla ciepłego klimatu. W rzeczywistości, zasłony w stylu country, dzięki swej prostocie i wyrafinowania, są w stanie odtworzyć romantyczną i nostalgiczną atmosferę par. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić zasłony kraj nie przegap następujące zalecenia.

materiałyMaszyna do szycia, nici, taśmy i tkanin.

Zmierz swoje okno. Następnie podwaja szerokość znalezienia tkaniny będziesz potrzebować. Teraz nadszedł czas, aby kupić zasłony tkaniny w stylu country.

Następnie wyciąć zasłony i spódnicę. Jeśli materiał nie jest wystarczająco długi, długi kawałek spódnicy, szyć dwie równe części połączone przez centrum. Zauważ, że po powiesić zasłony, powinieneś zobaczyć szew z powodu gromadzenia i lotu.

To jest czas, aby zagiąć krawędzie płyt osłonowych do materiału co najmniej 0,5 cm. Zrób szew wokół panelu. Pozwoli to utrzymać tkaninę bez strzępienia. Z boku, gdzie brzeg będzie, obróć materiał ponownie około 2,5 centymetrów.

Następnie obracać górny panel zasłonę w kierunku wewnętrznej strony tkaniny około 6 centymetrów i zabezpieczyć niektórych styków. Jest to obszar, przez który karnisz zsunie. Zrób szew na prawej stronie tkaniny. Powtórz ten proces na drugiej płycie.

Brałeś pod uwagę te instrukcje? Gdy już wiemy jak zrobić zasłony do salonu lub sypialni, Rozweselić z tym zabawy Działalność DIY.

Jeśli korzystają ten zadanie szycia nie przegap następujące czynności, aby nauczyć się robić na drutach dla początkujących, wełniany szalik lub kapelusz kolorowe szydełka, między innymi rzemiosła DIY.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 29


Danacol laxatif Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo