Crafts z kapsułek kawy dla dzieci [zdjęcia]

Rękodzieło dla dzieci: Pomysły z kapsułek kawy. Poniżej prezentujemy wiele pomysły na zabawy dzieci rozwijają rzemiosła z kapsułek kawy. Są bardzo proste.

Naszyjniki z kapsułek kawy

materiały: Kawa w kapsułkach, młotek, szczypce, gwóźdź, świec i łańcuch.

Rozwój krok po krokuPo pierwsze, należy kruszyć kapsułek z kawą. Następnie zapalić świeczkę, zawsze uważnie obserwując dzieci, aby uniknąć poparzenia. Wziąć gwóźdź i podgrzewa końcówkę uważać, aby nie spalić. Aby to zrobić, można je trzymać go obcęgami.

opracowanie: Jest to jeden z rzemiosła z kapsułek kawy prostszych dzieci. Aby wykonać tę koronę, po pierwsze, trzeba rozbić trzy kapsułki z kawą. Następnie przycinania krawędzi trzech innych kapsułkach owijania krawędzie Vise Crafts, a następnie każda krawędź pasty wkręcony każdej z kapsułek kawy.

Wreszcie, pozostaje tylko do wklejania każdej z kapsułek na pokruszony wcześniej zwiniętego krawędzi przymocowaną do podstawy pałąka.

Jak zrobić Breloczek z kapsułek kawy

materiały: Dwie kawy kapsułki pokruszone magiczną nić, kwota będzie zależeć od rysunku, który chcesz osiągnąć i pęku kluczy. W przypadku, gdy nie masz, możesz wykonać jedną z dużym pierścieniem i łańcucha dla małych pierścieni może się przyłączyć.

opracowanie: Konsystencja druku można wkleić dwie kapsułki zmiażdżone kawę, na grubsze i sztywniejsze obecnego wyglądu. Następnie, za pomocą ostrego przedmiotu trzeba zrobić mały otwór, przez który do wprowadzania klucza łańcuch.

Wreszcie, na przystrojenie pęku kluczy, pomagając szczypce okrągłe końcówki, które nie ciąć, magia gwintowane gwint na jednym końcu. Na drugim końcu magicznego wątku jest wkręcony w przeciwnym kierunku.

Jak zrobić kolczyki kapsułek kawy dla dzieci

materiały2 kapsułki kawy, szablon 6 małe płatki kwiatowe, ołówek lub długopis, Instant klej, nożyczki, okrągłe palillas i 2 podstawy oczekujące.

opracowaniePo pierwsze, kapsułki kawy czyste i pocięte na górze i na dole do folii aluminiowej.

Ayúdate szablon i ołówek lub długopis, aby oznaczyć kwiaty. Trzeba będzie zrobić 2 5 kwiatów kolczyki. Po oznaczone kwiaty cięte. Najpierw wyciąć kontur, a następnie wskaż na środku płatków kwiatowych i wyciąć prawie do punktu.

Następnie trzeba zrobić, to Sacred 2 razem 2 płatki kwiatów, osiągając punkt środkowy. A 2 kwiaty, usuń najpierw płatki, kwiat, który jest podzielić go na 2 i będzie 2 kawałki 3 płatków.

Następnie wzdłuż boków płatków i przy pomocy okrągłej kij, przykręcić trochę płatków.

Teraz, z zachowaniem ostrożności, kleszcze, pasty, pierwszy 1 w pozycji 2, 3, znajduje się, że w środku 4, a wreszcie cały do ​​5. Po wysuszeniu ogon, jakieś róże zostały ostatecznie wkleić do podstawy stoku.

Szukasz więcej pomysłów do tworzenia biżuterii z kapsułek kawy? Odnotowuje następujące propozycje. Ponadto, jeśli masz inny rodzaj rzemiosła dla dzieci, a następnie wytłumaczyć jak stworzyć kolaż zabawy, tworząc kolorowe wazony sól lub papierowe lalki.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 4 =


Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron